احساس خوب، زندگی خوب

احساس خوب ، زندگی خوب

احساس خوب، زندگی خوب

همیشه با شنیدن کسب موفقیت یا ثروت دیگران، شاد و شگفت زده شوید؛ گویی آن رویداد برای خودتان اتفاق افتاده است. این واکنش اهمیت زیادی دارد زیرا چنین احساسی نشان می دهد که فرکانس شما هم ،در همین سطح قرار دارد و درحقیقت، موفقیت یا ثروت بیشتر را به زندگی خود فرامی‌خوانید. اگر در این موقعیت‌ها ناامید شوید و حسرت بخورید ،چرا که شما چنین شرایطی را ندارید ؛پس احساس بد شما، مانع از جذب موفقیت یا ثروت به زندگی‌تان می‌شود .اگر شنیدید که کسی در قرعه‌کشی برنده شده است یا سودش به شکلی عجیب افزایش یافته است؛ برای موفقیت آن‌ها شگفت زده شوید .با واکنش مثبت و احساس خوب شما درحقیقت ثروت و موفقیت بیشتر به زندگی‌تان جذب می شود.

***

چند سال پیش در مضیقه بودم. همه کارت‌های اعتباری من خالی بود. شرکتم به دلیل ساختن فیلم راز، بدهی زیادی داشت. تصور می‌کردم که موقعیتم بسیار بد و ناخوشایند است. از قانون جذب آگاه بودم و می‌دانستم که برای جذب پول باید احساس خوبی به پول‌ ساطع می‌کردم ،ولی کار ساده‌ای نبود زیرا هر روز طلبکاران پولشان را می‌خواستند و من حتی نمی‌توانستم حقوق کارکنان را بپردازند. با این‌ حال بسوی خودپرداز رفتم و چند صد دلار باقی‌مانده حسابم را برداشت کردم. به این پول برای پرداخت صورت‌حساب‌ها و خرید مواد غذایی ،به شدت نیاز داشتم، اما آن را به انسان‌هایی که از کنارم می‌گذشتند بخشیدم.

می‌خواستم این پول کم را به همه انسان‌ها هدیه کنم،پس اجازه دادم تا قلبم تصمیم بگیرد. این اولین باری بود که اشتیاق به پول را احساس کردم ؛اما نه برای ماهیت پول، بلکه اشتیاق به هدیه کردن پول به دیگران باعث شد که اشتیاق نسبت پول را احساس کنم. در تعطیلات آخر هفته ی پس از آن روز اشک، شوق ریختم زیرا هدیه کردن آن پول احساس خوبی به من داده بود.

***

چند روز بعد ،بیست و پنج هزار دلار به طور معجزه‌آسا به حساب من واریز شد. سال‌ها قبل چند سهام از شرکت دوستم خریداری کرده بودم که ارزش آن هرگز افزایش نیافته بود و تقریباً آن را فراموش کرده بودم. شخصی تقاضای خرید سهام من را داشت، زیرا ارزش آن شرکت به سرعت بالا رفته بود. بیست و پنج هزار دلار از فروش سهام به حسابم واریز شد. در هنگام هدیه کردن پول به دیگران، هرگز قصد جذب کردن پول بیشتری را نداشتم و این کار را برای احساس خوب و احساس اشتیاق نسبت به پول انجام دادم و می‌خواستم احساس ناخوشایند را تغییر دهم. اگر با نیت بدست آوردن پول بیشتر اینکار را انجام می‌دادم کارم تاثیرگذار نبود زیرا به جای انگیزه گرفتن از نیروی عشق و اشتیاق درونم ،از احساس کمبود پول انگیزه می‌گرفتم، که احساسی منفی محسوب می شود.

روزی مردی مبلغ صد دلار را به مؤسسه خیریه داد و حقیقتاً احساس خوبی داشت .ده ساعت پس از آن بزرگ‌ترین قرارداد فروش شرکتش را با یکی از مشتریانش امضاء کرد .

“میزان پولی که می‌بخشیم مهم نیست، بلکه این موضوع اهمیت دارد که این بخشش را با چه عشق و اشتیاق انجام می دهیم.” مادر ترزا_ برنده جایزه صلح نوبل

اگر از نظر مالی در شرایط نامطلوبی قرار دارید،این به دلیل حال‌وهوای بد شما نسبت به پول است. می‌توانید تصور کنید که به انسان‌های اطراف مبلغی زیاد هدیه می‌کنید و شادی آن‌ها را می‌بینید. این کار بسیار آسان است، اما اگر آن را به معنای واقعی احساس کنید، چگونگی احساس شما درباره پول و سپس موقعیت مالی شما برای همیشه تغییر خواهد کرد.

” نبوغی که در آن عشق و احساس نباشد ،ارزشی ندارد. درک و هوش عالی، هر یک به‌تنهایی نمی‌توانند از انسانی نابغه بسازند .عشق! عشق! عشق !نبوغ همان عشق است.” نیکولا ئوس ژوزف ون ژاکن_ دانشمند هلندی

نیروی جاذبه عشق ،پول و ثروت دنیا را به گردش درمی‌آورد و هر انسانی با احساس خوب و خوشایند و گسترش واقعی عشق و احساس اشتیاق ،به عاملی برای جذب ثروت تبدیل می شود. شما برای اثبات خود مجبور نیستید پول بدست آورید. شما از ارزش و شایستگی لازم برخوردار هستید تا هم اکنون، از پول کافی برخوردار شوید .شما باید شغلی که از انجامش واقعاً شاد می‌شوید و شور و اشتیاق شما را برمی‌انگیزد ،انتخاب کنید. با انتخاب شغلی که به آن عشق می‌ورزید و کارتان را خالصانه انجام می دهید پول به سمت شما جذب می شود.

اگر شغلی را انتخاب کنید که تنها راه درآمد شما باشد و علاقه‌ای هم به آن ندارید، بدانید که به این روش هرگز نمی‌توانید پول کافی یا شغل دلخواه را جذب کنید. شغل دلخواه در این دنیا وجود دارد، شما باید عشق و اشتیاق به آن نشان دهید تا آن را جذب کنید .تصور و احساس کنید که هم اکنون چنین شغلی دارید و به‌این‌ترتیب آن‌ها را جذب خواهید کرد. مزیت‌های شغل کنونی خود را بیابید و به آن عشق اشتیاق نشان دهید ، زیرا با این کارها تمامی موارد دلخواه را جذب خواهید کرد. شغل مورد نظر شما هم‌اکنون به سوی زندگی شما در حرکت است.

***

مردی بیکار برای شغل دلخواهش درخواست داد .پس از آن به صورت وانمودی، نامه‌ای پیشنهادی را از طرف آن شرکت نوشت و در آن میزان حقوق و جزئیات کارش را تعیین کرد. کارتی بازرگانی با لوگوی شرکت برای خودش تهیه کرد و هر بار با دیدن آن، خدا را بابت استخدام شکرگزاری می‌کرد. هرچند وقت یک‌بار برای خودش ایمیل می‌نوشت و از سوی دیگران به خودش بابت شغل تبریک می‌گفت. این مرد پس از قبولی در مصاحبه تلفنی، مصاحبه با ده نفر از مسئولین شرکت را پشت سر گذاشت.

دو ساعت بعد نماینده شرکت تماس گرفت و او استخدام شد .این مرد شغل دلخواهش را با حقوقی بالاتر از پیشنهاد خیالی‌اش بدست آورد. حتی اگر بخوبی ندانید که قصد انجام چه کاری در زندگی خود دارید؛ فقط باید عشق و اشتیاق خود را با احساسات مثبت بیان کنید، به این ترتیب همه رویدادهای دلخواه خود را جذب خواهید کرد. درحقیقت احساس عشق و اشتیاق شما را به هدفتان می‌رساند .شغل دلخواه شما در سطح فرکانس عشق است ؛پس برای رسیدن به آن باید فرکانس خود را به فرکانس عشق برسانید .

“موفقیت کلید شادی نیست. شادی، کلید دستیابی به موفقیت است.” آلبرت شوایتزر _برنده جایزه صلح نوبل، فیلسوف و پزشک

استاد سعید گل محمدی؛ مدرس حوزه ی جذب و موفقیت

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم