بهشت درون

بهشت درون

بهشت درون

بشر نمی‌تواند نیستی، پوچی، عدم وجود و مرگ روح را تجسم کند ،اما ما می توانیم تجسم کنیم که جسم زنده نیست .ماهیت طبیعت این‌گونه نیست بلکه شما نمی‌توانید نیستی خودتان را تصور کنید، زیرا فنا پذیر بودن روح ،غیر ممکن است .اگر می توانستید این موضوع را تصور کنید؛ پس یعنی می‌توانستید به آن واقعیت ببخشید و این غیرممکن است .شما آفریده ای فناناپذیر هستید و همیشه وجود داشته اید و خواهید داشت ،چون شما بخشی از آفرینش هستید. بهشت درون

” هیچ وقت نشده است که شما، من و سایر انسان‌های کره زمین به سوی نیستی برویم و هیچ‌وقت نخواهد شد که وجود ما متوقف شود .دقیقاً همان طور که روح انسان در دوره کودکی، جوانی و پیری در ساختاری جسمانی قرار می گیرد؛ پس از مرگ نیز ،ساختاری ویژه خواهد داشت. انسان خردمند هرگز با چنین تغییراتی فریب نمی‌خورد.” بهاگاوادگیتا

روحی درون جسم تان قرار دارد و ماهیت واقعی شماست که هرگز پس از مرگ از بین نمی‌رود .واژه هستی به شما می‌گوید که شما همیشه از این نعمت برخوردارید. روح انسان‌ها پس از مرگ قابل‌مشاهده نیست چون شما قادر به تماشای فرکانس عشق نیستید. مانند اشعه ماورای بنفش که قابل دیدن نیست؛ روح انسان‌ها پس از مرگ در حیطه ای قرار دارد که فرکانس عشق بر آن‌جا حاکم است و این فرکانس بالاترین فرکانس آفرینش است. حتی بزرگ‌ترین تجهیزات علمی نمی‌تواند فرکانس عشق را تعیین کنند.

بااین‌حال شما می‌توانید عشق را احساس کنید و اگر نمی توانید روح انسان مرده را ببینید،با قرار گرفتن در سطح فرکانس عشق، حضور آن‌ها را احساس کنید. با اندوه و ناراحتی، با سطح فرکانس هماهنگ نمی‌شوید و نمی‌توانید احساسشان کنید .آنها از شما جدا و دور از دسترس نخواهند شد و شما با نیروی عشق و محبت همیشه به انسان‌ها و نعمت های زندگی اتصال خواهید داشت.

” همه ی حقایق مربوط به بهشت و زمین در درون خودتان زندگی می کند .”موریهی اوشیبا_ بنیان‌گذار هنرهای رزمی آیکیدو

بر طبق کتب کهن ،بهشت در وجود خودتان نهفته است. وقتی ساختار جسم خود را ترک می‌کنید؛ ناخودآگاه به حیطه‌ای وارد می شوید که بالاترین فرکانس عشق در آن‌جا وجود دارد. فرکانس ماهیت واقعی شما نیز با چنین بسامدی هماهنگی دارد. شما می توانید بهشت را در همین کره زمین و در زندگی پیدا کنید .درحقیقت بهشت در درون خودتان است ،زیرا فرکانس ماهیت واقعی شما ،با فرکانس بهشت هم سطح است .برای یافتن بهشت باید برمبنای فرکانس ماهیت واقعی خودتان زندگی کنید.

” سوال اصلی این نیست که به زندگی ادامه می‌دهید یا نه؛ بلکه سوال اصلی این است که چگونه از زندگی‌تان لذت فراوان می برید؟” رابرت تورمن_ نویسنده

برای کسب تجربه،وقت به میزان کافی وجود دارد و کمبود زمان مطرح نیست زیرا شما تا ابد وقت دارید .شما ماجراها و رویدادهای زیادی را تجربه می‌کنید که فقط محدود به زمین نمی‌شود، زیرا ما پس از این زندگی به دنیایی دیگر می رویم . جهان نامحدود و بی‌کرانی وجود دارد که قادر به تجسم آن نیستیم. شما از آنچه که در گذشته بوده‌اید بزرگ‌تر و ارزشمندتر شده‌اید، که این پایانی ندارد.

” شما تنها و تنها با شکرگزاری است که از انگیزه و لذت برخوردار می شوید.” بودا

رسیدن به شادی و لذت حقیقی، هدف اصلی زندگی است که بزرگ‌ترین لذت و شادی در زندگی بخشش است. اگر ۶ سال پیش به من می‌گفتند که بخشش باعث شادی و لذت می شود، آن را قبول نمی‌کردم و می‌گفتم که :

“من تلاش می‌کنم تا هزینه‌هایم را تامین کنم و چیزی برای بخشش به دیگران ندارم.”

شادی و لذت واقعی در زندگی نتیجه ی بخشش است زیرا تا زمانی که نبخشید باید به‌سختی کار کنید تا هزینه‌های زندگی‌تان تامین شود. در چنین موقعیت‌هایی مشکلات نیز ظاهر می‌شوند و ناگهان رویدادی اتفاق می‌افتد .مهم‌ترین عامل رسیدن به لذت واقعی، در بخشیدن است که شما فقط عشق و محبتتان را برای بخشش به دیگران در اختیار دارید. محبت، شادی ،مثبت اندیشی، انگیزه، قدرشناسی و… نعمت‌های پایان‌ناپذیر زندگی شماست که از تمام ثروت‌های دنیا باارزش تر است. عشق و محبت که بهترین داشته‌های شماست را به دیگران اهدا کنید زیرا همانند آهنربا، تمام ثروت های زندگی را به سوی شما جذب می‌کند .در این شرایط بیش از تصورتان، از فراوانی برخوردار می شوید زیرا با اهدای عشق و محبت ،هدف کلی زندگیتان را واقعیت بخشیده‌اید .محبت و شادی بیشتری دریافت خواهید کرد که گویا فراتر از توان دریافت شماست.

” روزی که انسان بر باد ،جزر و مد، امواج و نیروی جاذبه زمین غلبه کند؛ انرژی عشق را نیز بکار خواهد گرفت. به‌این‌ترتیب بشر برای دومین مرتبه در طول تاریخ، آتش را کشف خواهد کرد .”پییر تیار دیشاردن

عشق و محبت وجودتان از ابتدای ورود به دنیا وجود داشته است و این تنها چیزی است که با خود می‌برید. هر بار که در زندگی مثبت اندیشی و احساس خوشایند را انتخاب می‌کنید ؛درحقیقت عشق وجودتان را گسترش می‌دهید و بر کل دنیا تأثیری مثبت می‌گذارید. در این شرایط ،آرزوها و نعمت های دلخواهتان به سمت شما می‌آید. قدرت حقیقی در وجود خود شماست و این قدرت همان عشق است .

استاد سعید گل محمدی

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم