به احساسات خود توجه کنید!

احساسات

به احساسات خود توجه کنید!

هنگامی که افکار خوب در سر دارید باعث می شود احساسات خوبی داشته باشید . این یعنی شما در حال ارسال فرکانس های مثبت به کائنات هستید. هنگامی که احساس خوبی دارید لحظه را در مشت خود بگیرید و از آن استفاده کنید. زیرا تا زمانی که حال و هوای خوبی دارید قدرتمندانه نعمت ها را به سوی خود جذب می کنید.

مارسی شیموف :(اگر احساس خوبی داری، مشغول خلق آینده ای هستی که بر وفق مردات است. با سپری شدن روزهایت، قانون جذب در هر ثانیه ی آن مشغول به کار است. هر فکر و احساسی که کنی، باعث خلق آینده ات می شود. اگر تو نگران و دلواپس هستی، از این گونه موارد در سرتاسر روز مقدار بیشتری وارد زندگی ات می کنی.)

جک کنفیلد :(احساسات ما ساختار پس خوراندی است که ما را متوجه می کند در مسیری درست هستیم یا نه.)

افکار شما عامل عمده ی همه چیز است. هنگامی که فکری در سر دارید، به صورت فرکانس به کائنات فرستاده می شود . به صورت مغناطیسی فرکانس هایی مشابه خود را پیدا می کند و در عرض چند ثانیه به صورت احساسات به شما برمی گردد. پس کائنات به شما می گوید هنگامی که حس خوبی دارید در سر افکار مثبت و هنگامی که حس بدی دارید در سر افکار منفی دارید.

پس در واقع کائنات هنگامی که افکار بدی دارید به شما در قالب احساسات هشدار می دهد که فرکانس خود را تغییر دهید. دفعه ی بعد که احساس بدی دارید به هشدار کائنات گوش کنید. زیرا شما با افکار خود، درِ موارد خوب که می خواهند به سمتتان بیایند را می بندید. پس افکار خودتان را تغییر دهید و هنگامی که احساس خوبی به شما دست داد می فهمید که فرکانس خود را عوض کرده اید و کائنات آن را مورد تایید قرار داده است.

باب دویل :(تو دقیقا آنچه را احساس می کنی، نصیب خودت می کنی، نه آنچه را زیاد درباره اش فکر می کنی.به همین دلیل است که مردم تمایل دارند شیوه ی بدقلقی در پیش گیرند و وقتی از دنده ی چپ از خواب بلند می شوند، تمام روزشان به همین نحو پیش می رود. آن ها هیچ سر نخی ندارند که با تغییر جهت ساده ی احساسات می توانند کل روز و زندگی خود را متحول کنند.اگر تو روزی خوب را شروع کنی و احساساتی خوب و شاد داشته باشی، تا وقتی اجازه ندهی مساله ای باعث به هم خوردن حال و هوای تو شود، در واقع به واسطه ی قانون جذب، موقعیت ها و افراد بیشتری را که احساس شاد را پیگیری می کنند، جذب می کنی.)

***

شاید همه ی ما تجربه ی طی کردن چند روز بد پشت هم را داریم. این زنجیره فقط با یک فکر شروع می شود که افکاری مشابه خود جذب می کند و ادامه پیدا می کند. و هنگامی که نسبت به این شرایط واکنش نشان دهید چندین مورد ناخوشایند نصیب خود می کنید. تنها راه نجات از این شرایط این است که عمدا و آگاهانه خود را از آن فرکانس بیرون بکشید و فرکانس خود را عوض کنید.
شما می توانید با فکر کردن به چیز هایی که می خواهید، فرکانس خود را تغییر بدهید و توسط احساس خوب بوجود آمده از آن از کائنات تاییدیه بگیرید. اینگونه قانون جذب محکم به فرکانس جدید چسبیده و تصویر زندگی شما را تغییر می دهد. همچنین شما می توانید فرکانس خود را قوی تر کنید. هنگامی که احساس چیز های بیشتری را که میخواهید به آن اضافه می کنید.

***

مایکل برنارد بک ویث :(همین حالا می توانی احساس سلامتی کنی. می توانی احساس سعادت و این مساله را که عشق تو را احاطه کرده است، حتی اگر وجود خارجی هم نداشته باشد، شروع کنی. و آنچه رخ می دهد این است که کائنات هم با ماهیت آوای تو و سرشت احساس درونی ات مطابقت می کند و هویدا می شود، چون تو اینطور حس می کنی.)

خب حالا به حواس خودت را بر احساسات درونی ات متمرکز کن. چه احساسی داری؟ اگر حس خوبی نیست می توانی تلاش کنی عمدا آن را ارتقا بدهی. زیرا هنگامی که به احساسات خود توجه می کنی با قصد تغییر حال خود، می توانی به راحتی این کار را انجام دهی. یه راه آن این است که چشمانت را ببندی، به احساسات درونی ات توجه کنی و به مدت یک دقیقه لبخند بزنی.

لیزا نیکولز: (افکار و احساسات تو زندگی ات را خلق می کند. و مطمئن باش همیشه همینطور خواهد بود.)

قانون جذب اشتباه نمی کند، همانطور که قانون جاذبه خطا نمی کند. شما ناگهان روزی نمی بینید اشیاء پرواز کنند چون قانون جاذبه یادش رفته کارش را انجام دهد. پس هر چیزی که به سراغ شما بیاید، حاصل افکار خودتان است. زیرا قانون جذب قطعی و دقیق است.

مایکل برنارد بک ویث :(هضم این مطلب سخت است، اما وقتی دست از تعصب برداریم، پیامد آن شگفت انگیز است. یعنی هر فکری که در زندگی تو دست به کار شود، با تغییر جهت دادن به آگاهی ات می توانی آن را متوقف کنی.

شما افکار خود را انتخاب می کنید، پس شما قدرت ایجاد تغییر در هر چیزی را دارید.

وینستون چرچیل :(تو همین طور که پیش می روی، عالم خودت را خلق می کنی.)

دکتر جوویتل: (احساس خوب داشتن واقعا مهم است، چون همین حس خوب به صورت علامتی به کائنات می رود و شروع به جذب موارد خوب بیشتری به سوی تو می کند. هر چه حال و هوای تو بهتر باشد، بیشتر آنچه را به احساس خوب تو کمک می کند، جذب می کنی و روحیه ات هم بهتر و بهتر می شود.)

باب پراکتر: (می دانستی وقتی دل و دماغ نداری می توانی فوری احساس خودت را تغییر دهی؟ نوار قطعه ای مسیقی دلنشین را در پخش صوت بگذار یاشروع به آواز خواندن کن. همین کار باعث تغییر روحیه ات می شود. یا راجع به موضوعی دلپذیر فکر کن. بچه یا کسی را به یاد بیاور که واقعا دوستش داری و روی آن تمرکز کن. واقعا این فکر را در ذهن خود حفظ کن و راه ورود هر فکر دیگری را به جز آن در ذهنت مسدود کن. قول می دهم با این کار روحیه ات خوب شود.)

***

فهرستی از تغییر دهنده های راز فراهم کنید. منظور از تغییر دهنده ها چیز هایی است که حال شما را خوب می کند. برای مثل خاطراتی دلپذیر یا لحظاتی خنده دار و یا یک موسیقی خاص. سپس هنگامی که حال خوبی ندارید به سراغ لیست بروید. اگر یه مورد حال شما را خوب نکرد به سراغ مورد بعدی بروید . در یکی دو دقیقه میبینید حالتان دارد عوض می شود و می توانید فرکانس خود را عوض کنید.

برای مطالعه ی مقالات بیشتر کلیک نمایید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم