جذب پول بخش دوم

جذب پول

جذب پول بخش دوم

وقتی احساس خود را نسبت به پول تغییر دهید، مقدار پول جذب‌شده ،به زندگی‌تان ،تغییر می‌کند . هرچه احساس بهتری داشته باشید، پول بیشتری به شما جذب می شود. اگر پول ندارید و با دیدن صورت‌حساب‌های خودتان، واکنش منفی و ناخوشایند نشان می دهید، همین احساس بد و منفی را که به کائنات فرستادید، بدون شک ،با صورت‌حساب‌های بیشتر دریافت خواهید کرد .پس باید هنگام پرداختن صورت‌حساب های خود، بکوشید که احساس خوب و مثبت داشته باشید ،درغیراین‌صورت با حس بد ،فقط مبالغ بیشتری در صورت‌حساب‌های بعدی مشاهده خواهید کرد.

برای تغییر چگونگی احساس، باید از قدرت تخیل استفاده کنید و مخارج را به موضوعی تبدیل کنید که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید. مثلاً تصور کنید که این مخارج ،به معنای واقعی صورت‌حساب نیستند ،بلکه شما به دلخواه، مبالغی را به سازمان ها یا انسان‌ها برای دریافت خدمات عالی، هدیه کرده‌اید… یا تصور کنید صورت‌حساب‌های شما ،همان چک‌های دریافتی شماست. همچنین می توانید از شکرگزاری استفاده کنید… شکرگزاری کنید که صورت‌حسابی بابت بهره‌مندی شما از خدمات آن سازمان، به دستتان می‌رسد. برای نمونه به این فکر کنید که از برق استفاده کرده‌اید یا مدتی در خانه‌ای زندگی کرده‌اید، وقتی صورت‌حساب آن را می‌پردازید روی آن بنویسید:” خدایا شکرت، پرداخت شد.” و یا اگر پولی برای پرداخت آن ندارید بنویسید:” خدایا برای داشتن پول متشکرم.”. قانون جذب به داده‌های شما پاسخ می دهد، خواه واقعی باشد، خواه غیرواقعی و تخیلی…

” تنها بر این اساس به شما پاداش داده نمی‌شود که چه مقدار کار و تلاش کرده‌اید و وقت گذاشته‌اید؛ مهم میزان عشق و اشتیاق است که می دهید.” سنت کاترین_ فیلسوف کلیسای کاتولیک

وقتی حقوق خود را دریافت می‌کنید ،شاکر باشید تا به این ترتیب، حقوقتان چند برابر شود. بیشتر مردم پس از دریافت حقوق، احساس خوب و خوشایند ندارند، زیرا نگران هستند که حقوقشان تا چندم ماه دوام دارد .درواقع هربار، فرصتی باورنکردنی را برای گسترش عشق از دست می‌دهند. وقتی پولی به دستتان می‌رسد، هرچند کم، آن را غنیمت بدانید و از خداوند شکرگزاری کنید. با شکرگزاری برای هر نعمتی در زندگی، آن نعمت چند برابر می شود. شکرگزاری عامل افزایش‌دهنده و تکثیر کننده است. وقتی مبلغی را بابت کالا یا خدمات می‌پردازید و یا به کسی تحویل می دهید، عشق و اشتیاق احساس کنید.

***

تصور کنید پول شما تا چه اندازه به کارکنان آن سازمان کمک می‌کند و به‌این‌ترتیب عشق و اشتیاق را با تمام وجودتان احساس کنید. در این صورت ،به جای احساس بد برای کم شدن پولتان، احساس خوشایند دارید .فرق بین این دو نوع احساس، درحقیقت تفاوت بین ثروتمند بودن شما و رنج ناشی از فقر را در ادامه زندگی‌تان به وجود می‌آورد. اکنون یک بازی برای داشتن احساس خوب درباره پول به شما معرفی می شود: اسکناسی را تصور کنید. روی این اسکناس را به‌عنوان طرف مثبت و پول بسیار در نظر بگیرید و پشت آن را به منزله ی طرف منفی و کمبود پول .هر بار که با پول سروکار دارید، وقتی پولی به کسی می‌پردازید، به شیوه‌ای آگاهانه روی اسکناس‌ها بالا و در معرض دید شما باشد. اسکناس‌ها در کیف پولتان به رو باشند .

با این کارها ،از پول به‌عنوان نشانه و یادآوری برای داشتن احساس خوب و خوشایند استفاده می‌کنید. یا اگر از کارت اعتباری استفاده می‌کنید،کارت را به سمتی که نام شما نوشته شده برگردانید، زیرا کارت نشان می دهد پولی بسیار به نام شما وجود دارد. وقتی پولی را خرج کالا یا خدماتی می‌کنید، به معنای واقعی، فراوانی ثروت برای دریافت‌کننده پول بخواهید تا کائنات همان را به شما بدهد.

***

تصور کنید که هم‌اکنون پول زیادی برای گذراندن زندگی دلخواه دارید. در این صورت ،درباره کارهایی بیندیشید که باید آن ها را انجام دهید .در این صورت، احساسی متفاوت خواهید داشت و به همین دلیل متفاوت گام برمی‌دارید. شما به شیوه ای متفاوت سخن می گویید، حرکت می‌کنید و واکنش نشان می دهید. واکنش شما نسبت به صورت‌حساب‌ها ،انسان‌ها ،رویدادها، موقعیت‌ها و همه امور زندگی متفاوت می شود ،که این امر به دلیل احساس متفاوت شماست. شما خیال راحت و آرامش روانی دارید، شادی را احساس می کنید، درباره ی رویدادها سخت نمی‌گیرید و وسواس ندارید، شما از هر لحظه ی لذت می‌برید و در حال ،زندگی می‌کنید و با نگرانی نسبت به آینده این لحظات را خراب نمی‌کنید.

“احساسی را که با آرزو یا خواسته ی شما هماهنگ است در وجودتان پرورش دهید .برای انجام دادن این کار کافی است احساسی را به صورت وانمود نشان دهید که هنگام بهره‌مندی از آرزو یا خواسته خودتان، در وجودتان پدیدار خواهد شد. به‌ این‌ ترتیب، آرزو یا خواسته ی شما به واقعیت خواهد پیوست.” نویل گدارد_ نویسنده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم