جملات تاکیدی(قانون فرمان بخش دوم)

جملات تاکیدی(قانون فرمان بخش دوم)

نامه های فراوان دریافت کردم تا عینا آن جملات تاکیدی را برای آن ها بنویسم. عینا آن کلمات عبارت است از: برای لباس های خوب :(سپاس می گزارم که زیبا ترین و مناسب ترین جوهر غنی خدا را به تن دارم.)، برای خانه ای زیبا و راحت :(سپاس می گزارم که در زیباترین و مناسب ترین جوهر غنی خدا خانه دارم.)، برای وسیله نقلیه ای عالی :(سپاس می گزارم که در زیبا ترین و مناسب ترین جوهر غنی خدا به هر کجا که بخواهم می روم.) و یکی از عبارات مورد توجه خانم ها :(برای سلامت و جوانی و زیبایی روزافزونم سپاس می گزارم.)

من از عبارت تاکیدی بسیار استفاده می کنم به طوری که در خانه ام به وسایل مختلف جملات تاکیدی را چسبانده ام. بچه های همسایه آنقدر مجذوب این عبارات هستند که هر از گاهی به خانه ی من آمده تا ببینند چه چیزی را عوض کرده ام تا آن ها هم انجام بدهند. برای مثال عبارتی که به ظرف نان چسبانده ام چنین است 🙁 از وفور نعمت خدا که پیوسته در زندگیم متجلی می شود به وجد می آیم. از برکت بیکران خدا که اینجا و اکنون، بیش از اندازه مورد نیازم جلوه گر می شود سپاسگزارم.)، یا برای پیشگری از تماس های غیرضروری این عبارت را به تلفن چسبانده ام: (اکنون نظم الهی برقرار شده و حفظ می شود. والاترین هماهنگی در اینجا حاکم است.)

آغاز روز با جملات تاکیدی باعث می شود اختیار روز خود را به دست بگیرید. عبارتی که به شما پیشنهاد می کنم:(با حمد و ثنا، ثروت های بیکران خدا را پیشاپیش خود می فرستم تا در این روز هدایت و حمایت و توانگرم کند. هر آنچه نیازمندم هم اکنون مهیا می شود. موهبت غنی و دلخواهم امروز متجلی می گردد!) از آنجایی که به زبان آوردن این عبارت ها مانند فرمانی برای اجرای آن هاست این جمله را نیز توصیه می کنم:(کلام من سرشار از قدرت ثروت بخش توانگری است.)

عبارت های تاکیدی دیگری مورد توجه قرار گرفت، عبارت اند از:

برای افزایش درآمد:(سپاس می گزارم که میزان پول و درآمد هم اکنون به قدرت عمل مستقیم خدا، به شیوه یی قابل ملاحظه افزایش می یابد.)

برای پرداخت قبض ها:(سپاس می گزارم که همه تعهدات مالیم از راه های شگفت خدا بی درنگ به طور کامل پرداخت می شود.)

و برای کامروایی افزون تر:(سپاس که هر روز از هر جهت دولتمندتر و غنی تر می شوم.)

و یکی از عبارات مورد توجه بازرگانان این آیه ی عهد عتیق بود:(سلامتی درباره های من باشد. و رفاهیت در قصر های من.)

کارمند راه آهنی تعریف می کرد که او را برای تعمیر موتور قطاری فرستادند که هیچ کس دیگر قبل از آن موفق به تعمیرش نشده بود. او در ابتدا کمی دچار دلهره شد اما به یاد قانون فرمان افتاد. پس به گوشه ای رفت و تکرار جمله ی تاکیدی خود را شروع کرد:(چون خدا در همه جا حضور دارد، پس هم اکنون با حکمت و خرد او یگانه ام. حکمت و خرد او مرا به راه های درست، و به آرامش و کامیابی راستین هدایت می کند.)

یکی از کارکنان او را در خلوت دید و این کارمند به او گفت در حال ترسیم نقشه ای برای تعمیر موتور است. سپس رفت و آن موتور را به سادگی تعمیر کرد. بعد از آن همان کارمند بازگشت و خواستار نسخه ای از آن نقشه شد. یکی از کارمندان پست هم باید امتحان کارآیی می داد و بسیار برای آن مضطرب بود. او قبل از آن جمله ی خود را بار ها تکرار کرد و نتیجه ای بسیار خوب از آزمون خود گرفت.

شخصی یکی از مقاله هایم در مورد قانون فرمان را در روزنامه خوانده بود و می گفت که کسب و کار او در وضعیت بدی بوده. اما بعد از خواندن آن مقاله دفتر خود را عوض کرده و استفاده از جملات تاکیدی را آغاز کرد. او گفت کمی بعد از آن یاد یکی از دوستانم افتادم که می خواست با هم ملاقات کنیم. پس به او زنگ زدم و در قرارمان از ایده هایم برایش گفتم. دوست او همه چیز را پذیرفته و وام بدون بهره ای به او داد.

کسی را نمی شناسم که از جملات تاکیدی استفاده کرده باشد و موفق نشده باشد و همچنین شاگردی را ندیده ام که استفاده از قانون فرمان را کنار گذاشته و موفق شده است. بعضی ها تئوری این قوانین را به خوبی بلد هستند اما در زندگی آن ها تغییری ایجاد نشده است. هنگامی که شرایط آن ها را بهتر بررسی می کنیم میبینیم که آن ها تکرار عبارت را انجام نمی دهند زیرا آن را در شأن خود نمی دانند، در حالی که برای سخن گفتن از بدبختی های خود مشکلی ندارند.

این بستگی به شما دارد که آیا می خواهید در راه توانگری قرار گیرید یا در بن بست تنگدستی بمانید. اما ذهنی که سال ها در تفکر فقر و تنگدستی بوده به تمرین احتیاج دارد. پس حتی اگر تکرار کردن عبارت های تاکیدی برای شما عجیب است عیبی ندارد اما به آن ادامه دهید.گاهی برای برای ثمرات نیکو لازم است بر تلاش خود بیفزایید. هنگامی که جملات تاکیدی به کار می برید اما اثری ندارد بدانید که نرم رفتار کرده اید. واژه های نرم در برابر مشکلات خشنی مثل فقر جواب گو نیستند و ارتباط برقرار نمی شود.

دکتر امیلی کدی پزشکی که قبلا در نیویورک کار می کرد گفت که او با فرمان های تاکیدی به جنگ مشکلاتش می رود و بعد از آن خیالش آسوده است. برای مثال وقتی می خواست از شر مزاحمی راحت شود گفت:(چنین شخصی در عالم وجود ندارد. تنها خدا هست و بس!) و یا برای کسی که مچ پایش پیچ خورده بود و در داشت:(تنها خدا حقیقت است؛ و هر چیز دیگر، عاری از حقیقت!) و بعد از آن درد فرد تخفیف یافت و درمان شد.

همچنین او دو سال در تلاش بود خود را راضی کند که اگر مراجعان او به او پول بدهند یا نه خداوند منشا توانگری اوست اما کار نمی کرد. پس فهمید بیانش مثبت نبوده و آن را تغییر داد به:(اینک خدا تنها منشاء توانگری و برکت بیکران من است.) تنها آگاه بودن از اندیشه ی توانگر کار نمی کند بلکه باید به آن عمل کرد. یکی از راه های آن تکرار جملات تاکیدی است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم