خودت را دریاب

خودت را دریاب

خودت را دریاب!

لیزا نیکولز:

(این ‌که چه کسی به‌ عنوان همسر وارد زندگیت شود مهم است. و برای این مورد تو اول باید خودت را بشناسی.)

جیمز ری:

( تو چطور توقع داری کسی از مصاحبت با تو لذت ببرد درحالی ‌که تو خودت از هم ‌نشینی با خودت لذت نمی‌ بری؟ و باز هم دوباره قانون جذب یا راز است که این مورد را وارد زندگی ات می کند. تو باید به معنای واقعی کلمه شفاف باشی. در این‌ جا من سوالی از تو می کنم:” آیا همان ‌طور که دوست داری بقیه با تو رفتار کنند، با خودت رفتار می‌کنی؟”)

رفتار شما با خودتان مهم است. زیرا رفتار های شما همان افکار قدرتمند شما هستند و از خود انرژی ساطع می کنند. اگر شما خود را دوست نداشته باشید و با خود رفتاری مناسب نداشته باشید، فرکانسی ارسال می کنید که باعث می شود دیگران هم شما را لایق دوست داشتن ندانند و یا در موقعیت هایی قرار گیرید که به شما بی احترامی شود. علت همه ی این ها هم افکار خود شماست.

*** پس محبت و احترام به خود را شروع کنید و می بینید زندگی شما پر شده از آدم هایی که شما را دوست دارند و برایتان ارزش قائل اند.***

بسیاری از مردم برای دیگران از خود گذشتگی می کنند. این کار درست نیست و ریشه در افکار درستی ندارد، زیرا با این باور انجام می شود که برای همه نعمت به اندازه ی کافی نیست. شما نمی توانید خواسته های دیگران را احضار کنید، زیرا شما نمی توانید به جای آن ها فکر کنید و احساس کنید، این کار وظیفه ی خودشان است.

دکتر جان گری:

(تو برای خودت راه‌ حل می‌ شوی. انگشت اشاره ات را به سوی کسی نگیر و نگو:” تو مدیون من هستی و لازم است که به من بیشتر بدهی.” درعوض به خودت بیشتر بده. برای اهدای به خودت وقت صرف کن و خودت را سرشار کن تا جایی‌ که برای اهدا و بخشش لبریز شوی.)

چارلز هانل:

(برای گرفتن عشق و محبت اول خودت را از آن سرشار کن تا اینکه خودت جاذب شوی.)

بسیاری از ما احساس بی ارزشی می کنیم زیرا خودمان را خط آخر قرار می دهیم. و تا وقتی این عادت را تغییر ندهیم دائما در شرایطی قرار می گیریم که این احساس را در ما بیشتر می کند.

پرنتیس ملفورد:

( بی ‌شک از نظر عده ای زیاد عشق دادن به خودمان، لوس ‌بازی و نامهربانانه و سخت است. ولی بهتر است که این مورد را از بعدی دیگر نگاه کنیم. طبق اصول بی ‌نهایت، توجه به شماره ی یک در واقع توجه به شماره دو است و درواقع تنها راهی است برای نفع دائمی شماره دو.)

اول باید به لذت خودتان توجه کنید زیرا اگر سرشار از خوبی نباشید چیزی برای اهدا به دیگران ندارید. مردم همه مسئول لذت خودشان هستند پس تو هم نگران آن ها نباش و به خودت فکر کن. وقتی اینگونه به خود توجه می کنی سرشار از لذت و خوبی می شوی و دیگران از حضور تو در جمع لذت می برند. این لبریز شدنی است که به طور طبیعی صورت می گیرد.

لیزا نیکولز:

( من خودم را وارد ارتباطات زیادی کردم و انتظار داشتم که طرف مقابلم زیبایی مرا نشانم دهد، چون خودم زیبایی ام را نمی ‌دیدم. در طول دوران رشد، قهرمانان رویایی من هنرپیشه ی فیلم‌های “فرشتگان چارلی” و “زن خارق ‌العاده” بود. درعین حال که او فوق ‌العاده بود، هیچ شباهتی به من نداشت. تا این‌ که عاشق لیزا شدم -یعنی عاشق خودم- عاشق پوست شکلاتی رنگم، لب‌های قلوه ای ام، هیکل گرد و قلنبه ام و موهای سیاه فرفری ام. و با وقوع این مسئله، بقیه دنیا هم مثل خودم عاشق من شدند.)

دلیل اینکه باید خود را دوست بدارید این است که بدون آن نمی توانید احساس خوبی داشته باشید. وقتی خود را دوست ندارید در تمام عشق و خوبی ها را با احساس بد خود بسته اید. فرکانس انرژی نامحدود و احساس سعادت و سلامتی همه بستگی به احساس خوب شما دارد. هنگامی که حس خوبی به خود ندارید فرکانسی می فرستید که این شرایط بد را برای شما فراهم می کند.
در این شرایط شما باید افکار خود را تغییر دهید و به ویژگی های مثبت خود فکر کنید. هنگامی که این کار را می کنید قانون جذب به کار می افتد ، زیرا شما هرچه را که فکر می کنید جذب می کنید. پس در جستجوی موارد خوب در خود باشید.

باب پراکتر:

( چیزی عالی و با شکوه در مورد تو وجود دارد. من مدت چهل و چهار سال است در مورد خودم تحقیق می کنم. گاهی دلم می‌ خواهد خودم را ببوسم! چون هر کسی باید عاشق خودش باشد. البته من راجع به غرور و نخوت حرف نمی ‌زنم. راجع به احترام سالم به خود صحبت می کنم. وقتی تو خودت را دوست داشته باشی، خود به خود دیگران را هم دوست خواهی داشت.)

لیزا نیکولز:

( بیشتر اوقات تو این فرصت را به دیگران می دهی که شادی ات را خلق کنند و بسیاری از اوقات هم دیگران در خلق آنچه تو دوست داری، ناکام می شوند. چرا؟ چون فقط یک نفر مسئول لذت و برکت توست‌. چه کسی؟ خودت! بنابراین حتی پدر و مادر، بچه‌ها و همسرت نمی‌ توانند روی شادی تو کنترلی داشته باشند. صرفاً برای آن‌ ها فرصتی پیش می ‌آید که در شادی تو سهیم شوند. لذت و شادی در وجود خودت قرار دارد.)

تمام نعمت های تو روی فرکانس عشق منتظرت هستند. تو باید عشق را احساس کنی آن موقع است که با کائنات هم فرکانس می شوی و در خوبی ها به روی تو باز می شود. شما حتی قادر به دیدن عشق دیگران هستید ولی نمی توانید مال آن ها را احساس کنید. پس از توانایی ایجاد عشق بی نهایت خود استفاده کنید . ببینید شرایط جوری می شود انگار عالم و آدم هر کاری برای تو می کنند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم