راز جهان

تمرکز

راز جهان

هیل دوسکین<مدرس و مولف روش سدونا> 🙁 ما روی هر چه تمرکز کنیم، همان را خلق می ‌کنیم. بنابراین اگر ما مثلاً از جنگی که درگرفته است عصبانی هستیم یا با آن مبارزه می ‌کنیم، درواقع انرژی مان را بر آن افزوده ‌ایم. ما به خودمان فشار می ‌آوریم، که صرفاً باعث ایجاد مقاومت می شود.)

کارل یونگ🙁 در برابر هر چیزی مقاومت به خرج دهی، سمج تر می شود.)

باب دویل🙁 دلیل این‌ که در برابر هر چیزی مقاومت به خرج دهی سمج تر می شود این است که انگار با مقاومت به خرج دادن داری می‌گویی:” نه، من این را نمی ‌خواهم، چون حالم را چنین و چنان می کند- یعنی احساسی که همین حالا دارم.” در نتیجه این احساس قوی را روی آن می‌ گذاری که “من واقعاً این احساس را دوست ندارم”، و سپس همان احساس شتابان به سمت تو می آید.)

شما از خود فرکانس هایی ارسال کرده و بعد با تصاویر بیرونی که این فرکانس ها ایجاد می کنند، می جنگید و در برابر آن ها مقاومت می کنید. این کار بیهوده است. برای تغییر اینگونه شرایط باید به درون خودتان رجوع کنید و از طریق احساسات و افکارتان، فرکانس های جدیدی بفرستید.
هنگامی که در برابر تصاویر ناخواسته ی بیرونی مقاومت می کنید در واقع به آن ها انرژی و قدرت بیشتری می دهید و کائنات بیشتر از آنگونه تصاویر برای شما می فرستد. چون این قانون کائنات است.

جک کنفیلد🙁 جنبش ضد جنگ، جنگ بیشتری ایجاد می‌ کند. جنبش ضد مواد مخدر، مقداری بیشتری از آن را به وجود می ‌آورد. دلیلش این است که ما بر هر آنچه نمی ‌خواهیم تمرکز می ‌کنیم- مواد مخدر!)

لیزا نیکولز🙁 مردم اعتقاد دارند اگر ما واقعاً بخواهیم چیزی را از بین ببریم، باید بر آن تمرکز کنیم. تا چه حد منطقی است کل انرژی را به مشکلی به خصوص بدهیم که درعین حال ضد اعتماد، عشق، زندگی در وفور نعمت، تعلیم و تربیت یا صلح است؟)

***

جک کنفیلد🙁 مادر ترزا زنی باهوش بود. او می ‌گفت:” من هرگز در رژه ضد جنگ شرکت نمی‌ کنم. اگر رژه‌ ای برای صلح دارید، مرا به آن دعوت کنید.” او می ‌دانست. از راز خبر داشت. و ببین چه چیزی را در دنیا آشکار کرد.)

هیل دوسکین🙁 بنابراین اگر تو ضد جنگ هستی، در عوض طرفدار صلح باش. اگر ضد گرسنگی هستی، طرفدار افرادی باش که بیش از حد برای ارتزاق دارند. اگر ضد سیاستمداری به خصوص هستی، طرفدار رقیب او بشو. غالباً انتخابات به نفع کسی می ‌شود که مردم واقعاً بر ضد او هستند، چون اوست که تمام انرژی و توجه را به خود جلب می ‌کند.)

 

موضوعات بعد از اینکه با یک فکر کوچک شروع شدند، شروع به بزرگ شدن می کنند. زیرا مردم بعد از بوجود آمدن آن ها، افکارشان را روی آن موضوعات می گذارند. پس برای از بین رفتن آن کافی است دیگر به آن موضوع فکر نکنیم و توجه مان را روی عشق جمع کنیم. این گونه آن موضوع نمی تواند وجود داشته باشد و از بین می رود.

 

چارلز هانل🙁 به خاطر داشته باش این مشکل‌ ترین و درعین‌ حال شگفت‌انگیزترین عبارتی است که باید آن را درک کرد. به خاطر داشته باش اشکال هر چه باشد، در هر جا باشد یا هر کسی به آن مبتلا باشد، تو به جز خودت مریض دیگری نداری. تو چاره ‌ای نداری جز اینکه خودت را بابت حقیقتی که دوست داری آشکار شود، متقاعد کنی.)

جک کنفیلد🙁 توجه به آنچه نمی ‌خواهی اشکالی ندارد، چون تو را وا می‌ دارد مقایسه کنی و بگویی:” این چیزی است که می ‌خواهم.” اما حقیقت این است که هرچه تو در مورد آنچه نمی ‌خوای بیشتر حرف بزنی و راجع به آن بد بگویی، تمام مدت در مورد آن مطالبی بخوانیم و سپس بگویی چه قدر وحشتناک است، به هرحال مقدار بیشتری از آن را به وجود می‌آوری.)

 

هنگامی روی وقایع منفی جهان تمرکز می کنی نه تنها سطح آن را درجهان افزایش می دهی بلکه به زندگی خودت هم لطمه میزنی. هنگامی که اتفاقاتی که نمی خواهی در زندگی ات می افتد، نشانه ی آن است که باید طرز فکرت را تغییر دهی. شما در سطح جهان هم بی قدرت نیستید بلکه می توانید تک تک مردم را در راحتی و وفور نعمت تصور کنید. شما با این کار علاوه بر بهبود زندگی خودتان می توانید چیزی را هم به دنیا هدیه کنید.

 

جیمز ری🙁 بارها مردم به من گفته اند:” جیمز، آخر من باید از اوضاع خبر داشته باشم.” شاید تو باید آگاه باشی، اما لزومی ندارد که اشباع شوی.)

 

هنگامی که با راز آشنا شدم تصمیم گرفتم دیگر اخبار را نگاه نکنم زیرا در من حس خوبی بوجود نمی آورد. البته مقصر مسئولین شبکه ها و اخبار ها نیستند بلکه آن ها اخباری را که مردم خواستار آن هستند پخش می کنند. و اینگونه قانون راز هم در مورد همان چیز ها به کار می افتد. اما اگر مردم حواس و تمرکز خود را به جای دیگری تغییر دهند، اخبار هم در آنچه به ما نشان می دهد تغییر ایجاد می کند.

مایکل برنارد بک ویث🙁 یاد بگیر ساکت و آرام شوی و حواست را از هر آنچه نمی‌ خواهی و تمام بار عاطفی اطراف آن منحرف کنی. توجه خودت و به آنچه دوست داری تجربه‌ اش کنی معطوف کن. حواس تو هرجا باشد، انرژی در همان‌ جا جاری می شود.)

هوراتیو بونار🙁 به درستی فکر کن، بنابراین تمرکز افکارت گرسنگی جهان را برطرف و آن را تغذیه می‌ کند.)

 

شما قدرت زیادی در کائنات دارید. بنابراین وقتی که احساس و افکار خوبی دارید، موضوعات خوب بیشتری را هم به زندگی تان و هم به دنیا وارد می کنید. قانون کائنات در عملکرد خود بی نقص و عالی است.

دکتر جان دمارتینی🙁 من همیشه می ‌گویم وقتی ندا و بصیرت درونی تو به ‌مراتب ژرف ‌تر، واضح تر و رسا تر از عقاید و نظریات بیرون باشد، بر زندگی ات مسلط می شوی!)

لیزا نیکولز🙁 وظیفه تو این نیست که دنیا و اطرافیانت را تغییر دهی. وظیفه تو قرار گرفتن و همراهی با جریان درونی کائنات و بزرگداشت آن در درون جهانی است که وجود دارد.)

شما حاکم زندگی خود هستید. پس تسلیم تصاویر زندگی خود که از آن ها راضی نبوده اید، نشوید. بلکه آن ها را رها کنید و با افکار خود تصاویری را که می خواهید به وجود بیاورید و سپس شکرگزار باشید که عملی شده اند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم