راز مربوط به تو

راز

راز مربوط به تو

دکترجان هلگین:( وقتی به دور و بر خودمان نگاه می‌ کنیم، حتی به جسممان، آنچه می‌ بینیم، جزئی از کل است.) راز

باب پراکتر:( لحظه ‌ای در این مورد فکر کن. به دست خودت نگاه کن. جامد به نظر می ‌رسد، اما درواقع این‌ چنین نیست. اگر آن را زیر میکروسکوپی مناسب قرار دهی، انبوهی انرژی را می ‌بینی که در حال ارتعاش است.)

جان اساراف:( همه چیز از چیزی دقیقاً مشابه درست شده است، خواه دست تو باشد یا اقیانوس یا ستاره.)

دکتر بن جانسون:( همه چیز انرژی است. بگذار برای درک این مطلب کمی به تو کمک کنم. عالم، کهکشان ما، سیاره ما و سپس انسان ‌ها وجود دارند؛ سپس سیستم ‌های اندام درون بدن آن‌ ها وجود دارد؛ بعد سلول ‌ها، سپس مولکول‌ ها، و سپس اتم ‌ها. و آن گاه انرژی وجود دارد. بنابراین سطوح بی ‌شماری هست که باید راجع به آن‌ ها فکر کرد. اما هر چیزی در کائنات انرژی است.)

کشف فیزیک کوانتمی و علم جدید، با راز و قوانین آن هماهنگ است. در فیزیک کوانتوم ارتباط عمیق قوانین راز با سطح انرژی را درک می کنید. این واقعیت که قانون راز همسو با علم است به تقویت باور مردم کمک می کند.
وقتی می گوییم شما قوی ترین دکل مخابراتی جهان هستید به این دلیل است که همه چیز از انرژی درست شده است. شما هم از انرژی درست شده اید و در فرکانس خاصی در حال ارتعاش هستید.

این فرکانس را احساسات شما مشخص می کند. چیز هایی هم که می خواهید انرژی هستند و فرکانس خاصی دارند. هنگامی که شما چیزی می خواهید باعث می شود فرکانس خاصی به سمت آن چیز از خود ساطع کنید که باعث تغییر فرکانس آن چیز می شود و آن را به طور مغناطیسی به سمت شما می کشاند. پس برای همین می گوییم شما قدرتمند ترین دکل مخابراتی جهان هستید، زیرا قدرت تغییر دادن فرکانس اشیا را دارید.

هنگامی که شما درباره ی چیز های خوب می اندیشید و احساس خوبی دارید، آن ها را به طور مغناطیسی به خود جذب می کنید. قانون جذب می گوید هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. شما از انرژی درست شده اید هر چیزی را که می خواهید به سوی خودتان انرژی دار می کنید. انسان ها انرژی خودشان را کنترل می کنند. زیرا هیچکس دیگر نمی تواند به جای آن ها فکر کند یا احساس کند.چارلز هانل تقریبا صد سال پیش بدون بهره مندی از اکتشافات علمی از چگونگی عملکرد عالم خبر داشت.

چارلز هانل:( ذهن عالم نه تنها حالت هوشمندانه دارد، بلکه ماده است و این ماده نیروی جاذبه ‌ای است که از طریق قانون جذب الکترون‌ ها را به سوی هم می ‌آورد تا اتم‌ ها را تشکیل دهند. براساس همین قانون، اتم ‌ها هم تجمع می‌ کنند و مولکول ها را تشکیل می دهند؛ مولکول‌ها شکل عینی به خود می ‌گیرند و ما پی می بریم که قانون جذب در پس هر آشکارسازی، نیرویی خلاق است، نه ‌تنها در مورد اتم‌ها، بلکه در مورد دنیا، عالم، و هر آنچه در تصور بگنجد.)

باب پراکتر:( اهمیتی نمی ‌دهم که تو در چه شهری زندگی می ‌کنی. به هرحال آن ‌قدر در بدن خودت قدرت داری که بتوانی کل شهر را تقریباً به مدت یک هفته نورانی کنی.)

چارلز هانل:( برای آگاه شدن از این قدرت، باید به سیم برق تبدیل شد. کائنات سیم برق است. با خودش به حد کافی قدرت حمل می ‌کند تا از عهده ی هر وضعیتی در زندگی افراد برآید. وقتی ذهن فرد با ذهن کائنات تماس برقرار کند، تمام قدرت ‌های آن را دریافت می ‌کند.)

جیمز ری:( اکثر مردم خودشان را با همین جسم فانی تعریف می‌ کنند. اما تو جسمی فانی نیستی. حتی در زیر میکروسکوپ، حوزه ی انرژی هستی. آنچه ما راجع به انرژی می ‌دانیم این است: تو به سراغ فیزیکدان کوانتوم می روی و اظهار می کنی:” چه چیز دنیا را به وجود آورد؟’ و او می‌ گوید:” انرژی.” خوب، انرژی رو توضیح بده. “بسیار خوب. انرژی چیزی است که هرگز نه ایجاد می‌شود و نه از بین می ‌رود.

همیشه بوده، هست و خواهد بود. چیزی که تا حالا وجود داشته و همیشه هم وجود خواهد داشت.” به سراغ یک عالم الهیات می روی و سوال می کنی:” عالم چگونه خلق شد؟ او می‌ گوید:” خدا را خلق کرد.” بسیار خوب. خدا را توصیف کن. “همیشه بوده، هست و خواهد بود؛ هرگز خلق نشده و یا از بین نمی رود.” می ‌بینی که توصیف هر دو مشابه ولی با واژه ‌هایی متفاوت است. پس اگر تا حالا خیال می ‌کردی که تو فقط گوشت و پوست هستی، تجدید نظر کن. تو موجودی معنوی هستی. تو یک حوزه ی انرژی هستی که در حوزه ی انرژی بزرگ‌ تری کار می ‌کند.)

پس شما انرژی هستید. و انرژی هم خلق و نابود نمی شود. اینگونه است که شما موجوی معنوی هستید. و انرژی ابدی دارید.

استاد سعید گل محمدی ؛نویسنده و مترجم بالغ بر 100 جلد کتاب در حوزه موفقیت و جذب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم