زمان به خود شما بستگی دارد!

زمان به خود شما بستگی دارد!

زمان به خود شما بستگی دارد!

دکتر جوویتل:(مطلب دیگری که مردم راجع به آن کنجکاوی به خرج می‌ دهند این است که “چه مدت زمان طول می ‌کشد تا اتومبیل، ارتباط یا پول مورد نظر هویدا شود؟” من قاعده و قانون خاصی برای ارائه ندارم که مثلاً نیم ساعت طول می‌ کشد یا سه روز یا سی روز. اصل مطلب این است که خودت باید با کائنات هماهنگ شوی.)

زمان معنی ندارد، انیشتین این را با قانون نسبیت به ما ثابت کرده است. شاید درک این موضوع با نگاه کردن به اطراف و دیدن اینکه همه چیز یکی پس از دیگری رخ می دهد برایتان سخت باشد، اما قانون نسبیت به ما می گوید همه چیز همزمان رخ می دهد. اگر تو این موضوع را قبول کنی میبینی که تمام چیز هایی که برای آینده ی خودت میخواهی هم اکنون وجود دارند. کائنات برای جواب دادن به خواسته های تو به زمان نیاز ندارد، بلکه تاخیری که در رسیدن به هدف هایتان وجود دارد به دلیل این است که خود شما کاملا باور ندارید. پس این زمان کاملا به شما بستگی دارد که باور کنید و خود را هم فرکانس با خواسته های خود کنید تا آنچه می خواهید ظاهر شود.

 

باب دویل:(برای کائنات اندازه مطرح نیست. مطابق سطح علمی، جذب هرچیزی خواه عظیم باشد یا ذره، کار دشواری نیست. کائنات کار خود را بدون هیچ تلاشی انجام می دهد. چمن برای رشد تلاش و تقلا نمی ‌کند. به زحمت نمی ‌افتد. صرفاً این ‌گونه طرح شده است. مسئله این است که در ذهن تو چه می ‌گذرد. مسئله این است که خودت پایت را در یک کفش کنی و بگویی:” این کاری مهم است و نیاز به زمان دارد.” یا “این ‌که جزئی است، یک ساعت انجامش می دهم.” این‌ ها قوانینی است که خودمان تعیین می‌ کنیم‌. طبق کائنات هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد. هم اکنون احساس داشتن را مهیا می‌ کنی؛ هرآنچه باشد، واکنش نشان می دهد.)

برای کائنات یک میلیون دلار سخت تر از یک دلار نیست و هر دو برایش یکسان است. هر دوی آن ها روندی مشابه دارند و تنها دلیلی که یکی دیرتر ظاهر می شود این است که خود شما باور دارید یک میلیون بسیار بزرگ تر و سخت تر است.

 

باب دویل:(عده‌ای از مردم در قبال چیزهای کوچک راحت ‌تر هستند. بنابراین ما گاهی می‌ گوییم با یک چیز کوچک، مثلاً با یک فنجان قهوه شروع کند. امروز هدفت جذب جذب یک فنجان قهوه باشد.)

باب پراکتر:(در ذهنت مجسم کن که با دوستی قدیمی که مدت ‌هاست او را ندیده‌ ای حرف می‌ زنی. خواهی دید به طریقی با آن فرد حرف خواهی زد، یا کسی راجع به او سخنی خواهد گفت. آن فرد یک‌ دفعه به تو زنگ می ‌زند یا نامه ‌ای از او دریافت می ‌کنی.)

 

شروع کار با چیزی کوچک، روشی ساده برای دیدن نتیجه ی قانون جذب با چشمان خودت است. مرد جوانی بعد از تماشا کردن فیلم راز تصمیم گرفت با یک چیز کوچک آن را امتحان کند. او پری منحصر به فرد با طرح های خاص در ذهن خود تصور کرد تا اگر آن را پیدا کرد بداند که از طریق قانون جذب به دست او رسیده است. چند روز بعد هنگامی که می خواست وارد ساختمانی در نیویورک شود، به صورت ناخودآگاه به زمین نگاه کرد و پری با همان مشخصات روی زمین دید. او در آن لحظه بدون شک متوجه شد که این قانون جذب است که در کار است. او متوجه شد که با توانایی و قدرت شگرف ذهن خود می تواند به خلق چیز هایی به مراتب مهم تر بپردازد.

 

دیوید شیرمر(مربی سرمایه گذاری، تعلیم دهنده، متخصص کسب ثروت) :(همه از اینکه من به راحتی جای پارکی می آورم، تعجب می‌ کنند. من از وقتی با “راز” آشنا شدم، این کار را انجام می دهم. جای پارکی را دقیقاً در همان جا که می ‌خواهم مجسم می ‌کنم و نود و پنج درصد اوقات این جای پارک برای من هست و درست همان جا پاک می‌ کنم. پنج درصد بقیه هم باید یکی دو دقیقه‌ ای برای جای پارک صبر کنم تا خودرویی از پارکینگ بیرون بیاید و من جای آن را بگیرم. تمام مدت اینکار را انجام می دهم.)

 

حالا شاید افرادی که همیشه شانس خوبی دارند و برنده می شوند را بهتر درک کنید. آن ها انتظار این اتفاقات را دارند، پس برایشان اتفاق می افتد. پس اگر شما هم انتظار موارد مهم را داشته باشید، از قبل زندگی خود را خلق کرده اید.

استاد سعید گل محمدی ؛نویسنده و مترجم بالغ بر 100 جلد کتاب در حوزه موفقیت و جذب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم