فرکانس مناسب

فرکانس مناسب

فرکانس مناسب

اگر کسب و کارتان به شیوه ی دلخواه شما جلو نمی‌رود به دلیل احساسات منفی شما درباره ناموفق بودن است. حتی وقتی کسب‌وکار پررونقی دارید و با اندکی رکود اقتصادی ،با احساس منفی واکنش نشان می دهید، باعث می شوید که با رکودی بیشتر روبرو شوید. دیده‌ها و تفکرات مفید و هر آنچه باعث پیشرفت کسب و کارتان می شود، فقط در فرکانس عشق و اشتیاق وجود دارند؛ پس باید به دنبال راه‌هایی باشید تا درباره کارتان احساس و خوشایند داشته باشید و فرکانس خود را با فرکانس عشق یکی کنید .

بدین منظور تصور کنید، بازی‌های جدید طراحی کنید، بازی کنید و با همه وجود کارهای خوب و مفیدی که باعث روحیه ای عالی و خوب می شوند ،انجام دهید‌ زمانی که احساس شما بهبود پیدا کند، بدون تردید وضعیت کسب و کارتان نیز بهبود می یابد. هر روز در زندگی به همه نعمت‌های اطرافتان، عشق و اشتیاق نشان دهید. در کسب و کار یا در محیط شغلی، شما باید حداقل کارتان با سود کار یا حقوقتان برابر باشد. اگر ارزش کارتان از حقوقتان کمتر باشد؛در این شغل بدون شک با شکست روبرو می شوید .

***

شما نمی‌توانید از دیگران حقوق بگیرید زیرا شما از خودتان حقوق دریافت خواهید کرد .همیشه تلاش کنید که ارزش کارتان به اندازه حقوقتان باشد .بدین منظور بهتر است ارزش کارتان را به ورای حقوقتان برساند. اگر ارزش کار شما از حقوقتان بیشتر باشد؛ قطعاً در شغل خود پیشرفت خواهید کرد. پول تنها وسیله‌ ی به دست آوردن نعمت‌های دلخواهتان است ،وقتی درباره کارهای مفید و ارزشمندی فکر می‌کنید که با پول آن را می‌توانید انجام دهید، در مقایسه با زمانی که به خود پول فکر می‌کنید ؛شادی و عشق بیشتر و عمیق‌تری احساس می کنید.

تصور کنید با خانواده و دوستان مورد علاقه خود هستید، تصور کنید کارهای مفید که دوست دارید انجام می‌دهید ،تصور کنید از نعمت های دلخواهتان برخوردارید. زیرا دراین‌صورت نسبت به وقتی که فقط در مورد پول فکر کرده‌اید ،عشق و اشتیاق بیشتری حس می‌کنید. نیروی جاذب عشق با راه‌های بی‌شمار به شما کمک می کند تا به خواسته‌های خود برسید و پول فقط یکی از این راههاست .

هرگز تصور نکنید که پول تنها راه رسیدن به خواسته‌هایتان است، چون این شیوه اندیشیدن شیوه ای محدودکننده است. شما تا زمان رسیدن به خواسته خود نمی‌دانید که چگونه به آن خواهید رسید، اما نیروی عشق آن را می‌داند. خودمحور نباشید و ایمان داشته باشید. خواسته خود را تصور کنید و شادی آن را احساس کنید. به‌این‌ترتیب نیروی جاذب عشق، روشی مناسب را پیدا می‌کند تا شما به آن خواسته برسید. ذهن بشری ما براستی محدود است اما هوشمندی سرچشمه عشق ،به راستی نا محدود…

***

روش سرچشمه بی‌نهایت عشق فراتر از درک و تصور ماست و فکر این‌که فقط با پول می توانید به خواسته‌های خود برسید زندگی‌تان را محدود می کند .رسیدن به پول را هدف زندگی قرار ندهید؛ به جای آن، کارهای مفید و سازنده‌ای که دوست دارید انجام دهید و یا نعمت هایی که دوست دارید از آن بهره‌مند شوید را در نظر بگیرید. اگر خانه‌ای جدید برای زندگی دوست دارید،شادی زندگی کردن در آن خانه را تصور کنید ،اگر لباس زیبا می‌خواهید، اگر می‌خواهید به دانشگاه بروید، سفر کنید، کلاس ورزشی شرکت کنید و…، فقط خواسته خود را تصور کنید. همه ی این خواسته‌ها ممکن است از راه‌های نا محدود به طرف شما بیاید.

یک قانون در مورد پول وجود دارد :تو نمی‌توانی پول را بر عشق ترجیح دهی . اگر چنین کاری را انجام دهید پس از قانون عشق سرپیچی کردید و از نتایج کار خود رنج می‌برید .پول ابزاری است که می‌توانید از آن استفاده کنید و فقط با عشق می‌توانید آن را به زندگی خود وارد کنید. شما نمی‌توانید نسبت به پول احساس عشق و اشتیاق داشته باشید و درعین‌حال با دیگران رفتار خشن داشته باشید؛ زیرا با اینکار در حقیقت دروازه‌ای به سوی کارهای منفی باز می‌کنید و این کارها بر چگونگی روابط، سلامتی، شادی و شرایط مالی شما تاثیر می‌گذارد.

” اگر به عشق نیاز دارید سعی کنید این حقیقت را درک کنید ؛تنها راه دستیابی به عشق در بخشیدن آن است. هرچه بیشتر عشق وجودتان را ببخشید ،عشق بیشتری دریافت می‌کنید؛ همچنین، تنها راه بخشیدن عشق نیز این است که در ابتدا خودتان را لبریز از عشق کنید تا به مغناطیس عشق تبدیل شوید .”چارلز هانل_نویسنده

شما می توانید از پولی کافی برای زندگی مناسب و دلخواه خود برخوردار باشید. زجر کشیدن و رنج ناشی از فقدان پول و ثروت، نیروی منفی بیشتری به دنیا اضافه می کند. زیبایی زندگی در این است؛ وقتی عشق را بر پول مقدم شمارید پول لازم برای زندگی به شیوه‌ای مناسب به سراغ شما خواهد آمد .

استاد سعید گل محمدی ؛نویسنده و مترجم بالغ بر 100 جلد کتاب در حوزه موفقیت و جذب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم