معجزه ی عشق

معجزه ی عشق

معجزه ی عشق

“”هرجا که عشق باشد ؛همیشه معجزه هم اتفاق می‌افتد .”ویلا کاتر_ رمان‌نویس و برنده جایزه پولیتزر (معجزه ی عشق)

برای دریافت سلامتی باید عشق اهدا کنید. در برخورد با بیماری، احساسات مثبت نسبت به سلامتی در وجودتان پرورش دهید. زیرا فقط قدرت عشق است که می تواند سلامتی کامل به شما بدهد. اگر از بیماری می‌ترسید و یا نفرت دارید؛ پس احساسات منفی و ناخوشایند خود را به کائنات می‌فرستید و بیماری هرگز از بین نمی‌رود. وقتی درباره کارهای ناخوشایند افکار خود را بروز می‌دهید ،جریان سلامتی در سلول های بدنتان نیز کاهش می‌یابد . مهم نیست که این موضوع ربطی به سلامتی شما دارد یا ندارد .

زمانی که عشق خود را نسبت به موضوعی مثل دوست صمیمی یا پیشرفت شغلی ابراز می کنید ؛بدنتان جریان کامل سلامتی را دریافت می کند. شکرگزاری عامل تکثیر کننده بسیار مهمی است. هر روز به خاطر داشتن سلامتی از خداوند شکرگزاری کنید که این نعمت با تمام ثروت دنیا قابل خریداری نیست. زیرا از سوی خداوند به شما بخشیده شده است. با شکرگزاری برای سلامتی، درحقیقت سلامتی تضمین می‌شود. هر زمان که فکری منفی درباره جسم خود در سر داشتید به یاد بیاورید که آب موجود در بدن شما همین احساسات را از شما دریافت می‌کند. به جای عیب و ایراد گرفتن، با تمام وجود از خداوند شکرگزاری کنید که پر از ویژگی‌های دلخواه هستید .به ویژگی‌هایی که دوست ندارید هم توجه نکنید.

” عشق است که عشق را با خود به‌همراه دارد .”سنت ترزا _نویسنده

قبل از خوردن و آشامیدن، به آن ماده غذایی توجه کنید و عشق و شکرگزاری خود را برای آن نعمت احساس کنید و فقط از موارد مثبت صحبت کنید .شکرگزاری قبل از غذا نشانه عشق شما نسبت به خداوند است. وقتی قبل از غذا دعا می کنید و برای آن برکت می‌خواهید؛ ساختار آب موجود در آن غذا و درنتیجه تاثیر آن بر جسم تان تغییر می کند. در حین دریافت خدمات پزشکی عشق و شکرگزاری را افزایش دهید. اگر تندرست بودن خودتان را تصور کنید؛ آن را احساس خواهید کرد و می‌توانید به آن واقعیت ببخشید. برای بهبود وضعیت سلامتی باید بیش از ۵۰ درصد از دوره درمان را به گسترش احساس عشق و اشتیاق اختصاص دهید تا وضعیتتون به سلامتی تغییر کند.

زمان معاینه بینایی، بررسی فشارخون، معاینه‌ای کلی ،دریافت نتیجه آزمایش و … ، به معنای واقعی احساس مثبت داشته باشید تا با پیامدی مثبت روبرو شوید .در واقع باید فرکانس تان را با فرکانس چنین پیامدی هماهنگ کنید. عملکرد زندگی نیز این‌گونه است. براساس قانون جذب هر پیامدی در زندگی شما همیشه با فرکانس خودتان هماهنگ خواهد بود. برای رسیدن سطح فرکانس به احساسات مثبت ،باید پیامد دلخواه خود را تجسم کنید و احساس کنید که به این نتیجه رسیده‌اید. هر نتیجه‌ای ممکن است اتفاق بیفتد اما برای رسیدن به نتایج خوب باید فرکانس شما در سطح فرکانس احساسات خوب باشد.

” پیشامد و معجزه در حقیقت معنای مشابهی دارند ‌”پرنتیس مالفورد_ نویسند

برای سلامتی کامل خود ،آن را تصور کنید .نسبت به بینایی و شنوایی کامل، وزن ایده آل و سلامتی کامل، احساس عشق و اشتیاق نشان دهید و آن را تصور و احساس کنید تا وضعیتتان به شکلی سازنده و دلخواه شما تغییر کند و بهبود یابد. در کل به خاطر همه نعمت‌هایی که از هم‌اکنون از آن برخوردارید خداوند را شکرگزاری کنید و آن را در اولویت قرار دهید.

وقتی به خانمی جوان گفته شد که به یک بیماری قلبی غیرعادی مبتلا شده است؛ زندگی او از هم پاشید و احساس کرد که ضعیف و حساس شده است. تصور زندگی سالم برای او از بین رفت و نگران بچه‌هایش بود که پس از مرگ او تنها می‌مانند. به هرحال تصمیم گرفت که در حد توانش کارهایی را برای بازیابی سلامتی اش انجام دهد. او افکار منفی در مورد قلبش را از خود دور می کرد و هر روز خود را سالم و نیرومند تصور می‌کرد.

با تمام وجود از خداوند شکرگزاری می‌کرد که قلبی سالم دارد. تصور می‌کرد که پزشکان به او گفته‌اند که کاملاً خوب شده است. ۴ ماه بعد، پزشکان پس از معاینه مجدد، از نتیجه آن متحیر شده‌اند. بارها و بارها نتایج قبلی و فعلی آزمایشات را مقایسه کردند زیرا نتیجه جدید نشان می‌داد که قلب کاملاً سالم است .این خانم براساس عشق و قانون جذب زندگی کرد و هیچ‌گاه قلبی بیمار را تصور نکرد ؛بلکه اشتیاقش را به قلبی سالم نشان داد و درنهایت قلبی سالم نصیبش شد .

***

اگر به بیماری مبتلا شدید ؛تلاش کنید تا پذیرش آن بیماری را در افکار و کلام خود تکرار نکنید. حتی از بیماری متنفر نباشید زیرا با این کار انرژی منفی خود را به آن‌ها انتقال داده‌اید. به جای تنفر از بیماری، عشق و اشتیاق خود را به سلامتی نشان دهید و سلامتی را برای خود تصور کنید.

” تا جای ممکن از تمرکز بر بیماری خودتان دوری کنید. به توانمندی و انرژی بخشی بیندیشید تا این ویژگی‌ها را جذب کنید .به سلامتی فکر کنید تا سلامت باشید.” پرنتیس مالفورد _نویسنده

وقتی برای سلامتی احساس عشق کنی، معجزه ی عشق تمام انرژی‌های منفی بدنت را از بین می‌برد. اگر این کار سخت است ؛فقط عشق و اشتیاق خود را نسبت موضوع دلخواه خود نشان دهید ؛در این صورت می توانید نعمت های دلخواه را در اطراف خود قرار دهید تا به این وسیله احساس مثبت بیشتری در وجودتان ظاهر شود. از عوامل موجود در دنیای بیرون استفاده کنید. فیلم هایی تماشا کنید که باعث خنده و احساس مثبت شما می‌شوند ،ترانه‌هایی که انرژی مثبت می دهند گوش کنید، از دیگران بخواهید که مطالب طنز برای شما تعریف کنند، بخواهید که تجربه‌های خراب‌کاری خودشان را تعریف کنند.

هر چه به آن علاقه دارید و شادتان می‌کند را به خود جذب کنید تا احساس مثبت بیشتری داشته باشید. از فرایند آفرینش خواسته‌ها و کلیدهای دستیابی به قدرت استفاده کنید و بدانید که اگر حداقل ۵۱ درصد از زمان خود را صرف توسعه عشق و احساس مثبت کنید؛ همه چیز تغییر خواهد کرد .اگر می‌خواهید به بیماری کمک کنید، می توانید فرآیند آفرینش خواسته‌ها را بکار ببرید و تصور و احساس کنید که او سالم است .با این‌که شما نمی‌توانید تاثیرگذاری دیگران را بر قانون جذب از بین ببرید . اما می‌توانید کمک کنید تا بسامد این افراد افزایش یابد .به‌این‌ترتیب آنها می‌توانند از نعمت سلامتی و معجزه ی عشق بهره‌مند شوند .

استاد سعید گل محمدی ؛نویسنده و مترجم بالغ بر 100 جلد کتاب در حوزه موفقیت و جذب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم