نعمت برای همه به اندازه کافی وجود دارد.

نعمت

نعمت برای همه به اندازه کافی وجود دارد.

دکتر جوویتل:(یکی از سوالاتی که از من می ‌شود این است که اگر هر کسی از راز استفاده کند و همه ی مردم کائنات را مثل کاتالوگی به حساب بیاورند، آیا نعمت ‌ها ته نمی ‌کشد؟ سکه شدن اوضاع مردم بانک‌ ها را به ورشکستگی نمی‌ کشاند؟)

مایکل برنارد بک ویث:( موضوع جالب در مورد راز این است که برای هر کسی بیش از حد نیاز هم وجود دارد.دروغی وجود دارد که در ذهن بشر مانند ویروس عمل می کند. دروغ این است:” به حد کافی کامیابی برای همه کس وجود ندارد. فقط فقدان و محدودیت و کمبود وجود دارد.” و این دروغ باعث شده است مردم در ترس، طمع و خساست زندگی کنند و افکار ناشی از ترس، حرص، حساسیت و کمبود، تجربه ‌شان شود. بنابراین دنیا قرص کابوس خورده است.
حقیقت این است که در دنیا حتی بیش از حد نیاز کامیابی و نعمت وجود دارد. عقاید خلاقانه بیش از حد هست. قدرت بیش از حد هست. عشق بیش از حد هست. لذت بیش از حد هست. وقتی ذهن از ماهیت بی ‌نهایت خود آگاه شود، تمام این چیزها راه خود را به سوی ذهن باز می ‌کند.)

تصور اینکه همه چیز برای همه کافی نیست، از توجه به تصاویر بیرونی ایجاد می شود. چرا باید به تصاویر بیرونی توجه کنیم وقتی می دانیم همه چیز از درون نشات می گیرد؟ توانایی شما در فکر کردن و همینطور آفرینش تصاویر بیرونی توسط فکرهایتان، بی حد و مرز است. هنگامی که متوجه این مسئله شوید با ذهنی که از ماهیت بی نهایت خود آگاه است، فکر می کنید.

جیمز ری:( هر آموزگار برجسته ‌ای که پا روی این کره ی خاکی گذاشته، به تو گفته است که زندگی یعنی وفور نعمت.)

رابرت کالی یر:( جوهر و ماهیت این قانون این است که تو باید درمورد وفور نعمت فکر کنی، آن را درک کنی، احساسش کنی، و باورش کنی. اجازه نده فکر محدودیت وارد ذهنت شود.)

جان اساراف:( بنابراین وقتی ما فکر می‌ کنیم که منابع کاهش یافته ‌اند، منابع جدیدی را پیدا می ‌کنیم که می ‌توانند همان موارد را به دست بدهند.)

ماجرای واقعی تیم نفت بلیز داستانی الهام بخش از قدرت ذهن بشر است. این تیم از افرادی فوق العاده که مسلط به قدرت ذهنشان بودند، تشکیل شده بود. آن ها مطمئن بودند که شرکتشان موفق می شود. در نتیجه آن ها نفت مرغوبی را کشف کردند که پنجاه شرکت دیگر نتوانستند. هیچ چیز محدود نیست. محدودیت ها را فقط ذهن انسان بوجود می آورد. هنگامی که ذهن خود را برای خلاقیت نامحدود باز کنیم، وفور نعمت را هم فرا می خوانیم.

دکتر جان دمارتینی:( حتی وقتی ما از فقدان حرف می ‌زنیم، به این دلیل است که دیده ی بصیرت نداریم تا آنچه را در اطرافمان است، ببینیم.)

دکتر جوویتل:( می‌ دانی که وقتی مردم با گوش دادن به ندای قلب شان زندگی کنند و به دنبال آنچه می‌ خواهند باشند، همه به دنبال چیزهایی مشابه نمی ‌روند. و همین است که قضیه را جالب می ‌کند. همه ی ما به دنبال ب ا م و نیستیم. همه‌ مان یک فرد را نمی‌ خواهیم. همه‌ خواهان تجاربی یکسان نیستیم. همه مان یک جور لباس نمی ‌خواهیم. همه ما خواهان … نیستیم.”جای خالی را پر کن.”)

شما دارای این قدرت فوق العاده هستید که زندگی خودتان را هرجور که می خواهید خلق کنید. هیچ محدودیتی در فکر کردن خود ندارید. اما شما نمی توانید زندگی دیگران را شکل دهید. نمی توانید جای آن ها فکر کنید و زندگی کنید. اگر هم بخواهید به زور عقاید خود را به آن ها تحمیل کنید، فقط نیروهایی مشابه را به سمت خود جذب می کنید. پس بگذارید دیگران هم زندگی دلخواه خود را طرح کنند.

مایکل برنارد بک ویث:( وفور نعمت برای تک ‌تک مردم وجود دارد. اگر آن را باور داشته باشی. اگر درکش کنی و اگر با توجه به آن عمل کنی، خودش را به تو نشان می دهد. این یک حقیقت است.)

رابرت کالی یر:( اگر تو شانس نداری، اگر دچار فقر و بیماری هستی، به این دلیل است که قدرت خودت را باور نداری و آن را درک نمی‌ کنی. مساله این نیست که کائنات هیچ چیز به تو اهدا نمی ‌کند. کائنات همه چیز به همه کس می دهد- هیچ تبعیضی در کار نیست.)

کائنات از طریق قانون جذب است که همه چیز به شما می دهد. شما قدرت این را دارید که از طریق فکر احساستان نعمت ها را به زندگی خود بیاورید. شما تنها کسی هستید که می توانید این کار را برای خود انجام دهید.

لیزا نیکولز:( هر چیزی که دلت می خواهد -لذت، عشق، وفور نعمت، کامیابی، خیر و برکت- در دنیا وجود دارد و آماده است تا به آن چنگ بیندازی. و تو باید خواهان آن باشی. باید قصد کنی. وقتی تو عزمت را جزم کنی و در اشتیاق آنچه می خواهی باشی، عالم تک ‌تک چیزهایی که می ‌خواهی، در اختیار تو می ‌گذارد. چیز های زیبای دوروبر خودت را شناسایی کن و آن‌ها را مورد خیر و برکت قرار بده. از طرف دیگر، اگر همین حالا اوضاع بر وفق مرادت نیست، انرژی ات را صرف خرده ‌گیری و شکوه نکن. به آنچه می ‌خواهی توجه کن تا بیشتر همان را دریافت کنی.)

هنگامی که برای هر چیزی خیر و برکت بخواهید، در واقع روی بالاترین فرکانس عشق قرار دارید. بسیاری از مردم از این قدرت مهم خود استفاده نمی کنند. هنگامی که همه چیز را مورد خیر و برکت قرار می دهید و به آن ها عشق می ورزید، صد برابر همان به خود شما بر می گردد.

خیر و برکت انرژی های منفی را از بین می برد. پس حتی برای دشمان خودتان هم خیر و برکت بفرستید. زیرا اگر آن ها را نفرین کنید همان فرکانس به خود شما هم بر می گردد. وقتی خود را مورد خیر و برکت قرار می دهید ، به سوی فرکانس جدیدی حرکت می کنید که به شما احساس خوبی می دهد.

استاد سعید گل محمدی ؛نویسنده و مترجم بالغ بر 100 جلد کتاب در حوزه موفقیت و جذب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم