پیام اتفاقات

پیام اتفاقات

پیام اتفاقات

“امکان تحقق شادی‌ها ،خوبی‌ها و همه نعمت‌هایی که در زندگی به آن‌ها نیاز داریم ،در درون تمامی انسان ها هست. این قدرت بدون محدودیت در وجود همه ماست.” رابرت کالییر_ نویسنده

هر چیزی فرکانسی ویژه خود را دارد. کلمه ،صدا ،رنگ ،درخت، حیوان، ماده معدنی و هر چیز مادی دارای فرکانس است .مواد خوردنی، شهر و مکان ها فرکانس دارند. عناصری مثل هوا ،آتش، خاک و آب و رویدادها و موقعیت هایی مثل سلامتی، فقر، ثروت، شکست و … نیز دارای فرکانس و پیام است. چگونگی احساستان نشانه سطح فرکانس شماست. شما امور و موقعیت‌هایی که فرکانسی در سطح فرکانس شما دارند را جذب می کنید .وقتی احساس شادی و نشاط دارید و آن را با تمام وجود احساس می کنید؛ پس فقط انسان‌های شاد و موقعیت‌های شادی آفرین را به زندگی جذب خواهید کرد. اگر احساس نگرانی دارید و همچنان آن را حفظ می‌کنید؛ پس با نگرانی‌های بیشتر ،افرادی نگران و موقعیت‌های استرس‌زا مواجه خواهید شد.

***

عجله کردن دارای احساس منفی است؛ بنابراین وقتی عجله می کنید و ترس از دیر رسیدن دارید ،قطعاً هر نوع مانعی در مسیر تان ظاهر خواهد شد. اکنون می‌فهمید که داشتن احساس مثبت قبل از شروع هر کاری چه اندازه اهمیت دارد .اگر زمانی را برای پرورش احساس خوب صرف نکنید؛ پس با وقایع مثبت روبه‌رو نمی‌شوید و هنگامی‌که با رویدادی منفی روبرو شوید زمان زیادی برای تغییر آن باید تلاش کنید، به این دلیل که پس از مواجه با رویداد منفی آن را باور می کنید. پس آسان‌تر است که ابتدا زمانی را برای پرورش احساسات مثبت اختصاص دهید تا رویداد منفی هم برایتان پدیدار نشود. شما باید هنگام توجه به وقایع زندگی‌تان همچون تماشای یک فیلم متمرکز و دقیق باشید.

درست مثل زمانی که در قسمتی از فیلم حواستان پرت می شود، اگر در زندگی هوشیار نباشید پیام ‌ها و رویدادهای هم‌زمان را از دست می‌دهید. زندگی به شما عکس العمل نشان می دهد و هیچ رویدادی در زندگی تصادفی نیست .هر چیزی دارای فرکانس مخصوص به خودش است. وقتی رویدادی برای شما رخ می دهد، یعنی که فرکانس آن در سطح فرکانس شما قرار دارد. هر چه که می‌بینید، مثل رنگ، آدم، اشیاء و نشانه‌ها، هرچه که می‌شنوید و یا با هر موقعیتی که مواجه می شوید، روی فرکانس شما قرار دارد.

” حقایق بسیار شگفت انگیز است. رابطه بین فرکانس شما و فرکانس جذب‌شده به سوی زندگی به شکلی است که گویی خالق هستی این جهان را به صورت الکترونیک طراحی کرده است.” نیکولا تسلا_ مخترع رادیو و جریان متناوب

هنگامی‌که خودروی پلیس را می‌بینید ناخواسته حواستان را جمع می‌کنید .شاید دیدن خودروی پلیس معانی دیگری برای شما داشته باشد، ولی در این موقعیت‌ها از خودتان بپرسید:” این موضوع چه چیزی را می‌خواهد به من بگوید ؟”. با طرح این سوال پاسخ را دریافت خواهید کرد .پلیس نشان‌دهنده نظم و قانون است و تماشای خودروی پلیس برای شما این پیام را دارد که در جایی از زندگی خود بی‌نظمی داشته‌اید. برای مثال شاید فردی را منتظر گذاشتید و یا از فردی برای کاری که انجام داده تشکر نکرده‌اید. وقتی صدای آمبولانس را می‌شنوید به شما می‌گوید که برای سلامتی خود و دوستانتان شکرگزاری کنید و عشق خود را نسبت به آن ها نشان دهید.

***

وقتی خودروی آتش‌نشانی به سرعت از کنار شما عبور می کند ،شاید به شما نشان می‌دهد که در بخشی از زندگی‌تان آتشی وجود دارد و شما باید آن را خاموش کنید یا به شما می‌گوید که باید عشقتان نسبت به نزدیکان را افزایش دهید. فقط شما می توانید به معنی وقایع زندگی خود پی ببرید، اما باید هوشیار باشید تا بتوانید از خود سوال‌هایی بپرسید و مفهوم پیام‌ها را به‌خوبی بفهمید. شما دایماً در حال دریافت و ارسال پیام هستید. هر وقت صداهایی می‌شنوم یا به طور ناخواسته صحبت های دو غریبه به گوشم می‌خورد، این صداها ،پیام و معنی خاصی در زندگی من دارد و بازخوردی درباره زندگی‌ام به من می‌دهند.

نشانه‌ها و جملاتی که در سفر به آن‌ها توجه می کنم، بی‌تردید پیامی مربوط به زندگی‌ام به من انتقال می دهند و مربوط به من هستند زیرا فرکانس من در سطح فرکانس آن‌ها قرار دارد. اگر غیر از این بود، به این نشانه‌ها و صداها توجهی نمی‌کردم. هر بازخورد یا حرف و صدایی ،پیام‌هایی را به من می‌دهد، مثلاً اگر روزی انسان های اطرافم را شاد و خندان نبینم ؛متوجه می‌شوم که بسامد احساسی خودم ضعیف شده است و فوراً باید خواسته‌هایم را تجسم کنم تا حال‌وهوای بهتری داشته باشم.

” تغییری که دوست داریم در جهان باشد را در ابتدا باید در خودمان ایجاد کنیم .”مهاتما گاندی_ رهبر مردم هند

شما می توانید با قانون جذب بازی کنید و برای دیدن نمادهای مادی از نیروی عشق استفاده کنید. به یکی از خواسته‌هایت فکر کن و آن را نماد عشق در نظر بگیر. وقتی این نماد را ببینید و یا آن را بشنوید، می‌فهمید که قدرت عشق همیشه با شماست. من نوری تابنده را نماد عشق در نظر گرفتم و هر گاه بازتاب نور خورشید را روی اشیاء مشاهده کنم، به یاد می‌آورم که نیروی عشق و محبت در کائنات وجود دارد و همیشه همراه من است. هنگامی که شاد هستم در اطرافم فقط روشنایی می‌بینم یا مثلاً خواهرم که رنگین‌کمان را نماد عشق و شکرگزاری قرار داده‌است و به هر کجا برود فقط رنگین کمان‌های زیبا می‌بیند .شما می‌توانید هر چیزی که مورد علاقه‌تان است و تحسین شما را بر می انگیزد ،به‌عنوان نماد عشق انتخاب کنید، مثل ستاره ،گل ،طلا و …

می توانید نمادی را به نام نماد هشدار در نظر بگیرید که با دیدن آن هوشیار شوید .همه ی شما همواره پیام‌هایی را به‌عنوان هشدار دریافت می کنید ،مثل وقتی که چیزی از دستتان می‌افتد، پایتان می‌لغزد یا به چیزی برخورد می‌کنید، که به شما پیغام می‌دهند که اندیشه و احساس خود را متوقف کنید .هیچ رویدادی در جهان تصادفی و شانسی نیست بلکه به صورت هم‌زمان اتفاق می‌افتد. زیرا هرچیزی در جهان فرکانس خاص خود را دارد.

” وقتی به منظومه شمسی نگاه می کنم ،زمین را در فاصله استاندارد از خورشید می‌بینم که بتواند گرما و نور مورد نیاز را از خورشید بگیرد. نمی‌شود که چنین چیزی تصادفی باشد .” آیزاک نیوتن_ فیزیکدان

استاد سعید گل محمدی

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم