به چشم یک عاشق، دنیا زیباست. فوران هورمونهای شادی در بدن عاشق،‌ او را سرمست میکند. قلبش تندتر میزند، جوان و زیبا می شود و دنیا رو زیباتر می بیند. عشق وزن دارد، وقتی که عاشق می شوید،‌ عشق را با تمام سلولهایتان، حس خواهید کرد. عشق مقدس ترین واژه عالم است که برای حضورش در وجودتان باید آماده شوید و این آمادگی نیاز به راهنما دارد. راهنمایی از جنس عشق، کسی که خودش عاشق باشد می تواند به شما بگوید انسدادها و موانع جذب چیست. در غیر این صورت دچار تله های انسدادی قانون جذب خواهید شد.

با نکات بسیار مهمی که در این دوره –آهنربای عشق- براتون آماده کردیم با تمارین روزانه، ما شما رو در فرایندی قرار میدیم که تبدیل بشین به جذابترین فرد روی زمین و عاشق خودتون بشید. این اولین و مهم‌ ترین قدم در تبدیل شدن به آهن‌ربای عشق هست. پس از این دوره هرگز نخواهید گفت: عشق واقعی وجود نداره و عشق های اسطوره ای فقط مختص داستان هاست، بلکه خودتون اسطوره و سمبل عشق خواهید شد.با این دوره سطح انرژی شما از منفی و احساسات شما از ناراحتی و نفرت تغییر کرده و به شخصی شاد و مثبت که همه عاشقش هستند تبدیل خواهید شد و اولین و مهمترین و موفق ترین رابطه زندگیتون رو تجربه خواهید کرد : رابطه با خودتون . این همان روزی است که شما آهنربای عشق خواهید شد و  از آن پس ، هر کسی را که اراده کنید، در کنار خود نگه خواهید داشت.

دوره آهنربای عشق سه قسمت کلی رو در بر میگیره: پیش از ازدواج ، ازدواج و پس از ازدواج. ما در ابتدا براتون توضیح میدیم که عشق واقعی چیه و اصلا هدف از ازدواج چی هست؟ برای یک ازدواج موفق باید شبیه ترین آدم به خودمون رو انتخاب کنیم. آیا ما کسی که مثل خود ما هست رو قبول داریم؟ آیا حاضریم با همچین شخصی ازدواج کنیم؟ اگه نه ایرادهای ما چیه؟ چطوری خودمون رو عوض کنیم؟ چطوری جذاب بشیم؟ براتون توضیح میدیم که عزت نفس و اعتماد به نفس خودش به تنهایی وزنه سنگینی در مقوله جذابیته.

توضیح خواهیم داد که چطوری بهترین ورژن خودمون بشیم تا بتونیم بهترین شخص دنیا رو جذب کنیم، بعد از اینکه از پایه و ساختار روی خودمون کار کردیم، وقتشه که اصول و راز و رمزهای قانون جذب رو کشف و درک کنیم و با این قانون در نهایت فرد خاص و عشق زندگیمون رو جذب کنیم.

البته کار ما اینجا تموم نمیشه و در ادامه نکاتی رو بهتون خواهیم گفت که بدونید بعد از اینکه فرد مورد نظر رو پیدا کردین چطور رابطه رو به سمت ازدواج پیش ببرین. در آخر هم رفتارها و باورهای محدود کننده که بسیار موذیانه خودشون رو در ذهن ما پنهان میکنن رو بیرون میکشیم و براتون شرح میدیم.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

  • خصوصیات فردی که عاشق است ؟

عاشق واقعی هرگز متنفر نمیشود. در کنار عاشق واقعی امنیت دارید. عاشق واقعی به آینده مشترک با شما فکر میکنه. کسی که عاشق شماست ، نمیخواهد که شما را تغییر بدهد، شما را میشناسد و بعد از کشف زوایای روحتون عاشق شما شده، پس شخصیت شما را همین طور که هستید، دوست دارد، با همه بالا و پایین هایش. عاشقی بالاترین مرتبه روابط انسانی ست. عشق یک زوج با مادر و فرزند متفاوت است، چون غریزی نیست بلکه براش زحمت کشیده شده است. زحمت آگاهی. ما به شما یاد میدیم که چطوری عاشق شوید.

 

  • چگونه به آهنربای عشق تبدیل شوید؟

کسی که آهنربای عشق هست با کسی که به دنبال عشق هست کاملا متفاوتند ، کارهای متفاوتی انجام می دهند و به سبک متفاتی زندگی می کنند. در طول دوره خواهیم فهمید که خصوصیات آهنربای عشق چیست.

  • آیا من خود آهنربای عشقم را خاموش کرده ام؟

کلمات محدود کننده و رفتارهای محدود کننده دو عامل در خاموش کردن آهنربای عشق هستند. این باورهای محدود کننده در طی یک روز به وجود نیامده اند که یک روزه هم از بین بروند. سالها شما به این سبک اندیشیده اید و تکنیک ها و روشهای خاصی را برای از بن بردن آن نیاز دارید. در این دوره با همه این تکنیک های جادویی آشنا خواهید شد.

  • قانون جذب چگونه به کمک ما می آید؟

قانون جذب ، قانون ثابت و قطعی جهان هستی است که همیشه و همه جا، بر تمام زوایای زندگی در حال اثر گذاریست. در این دوره با ناگفته های این قانون آشنا خواهید شد.  ناگفته هایی که رمز استفاده از قانون جذب در راستای تحقق خواسته هایتان است و به کمک آن به همه آرزوها و اهدافتان خواهید رسید. برای اینکه بتوانید از این قانون استفاده کنید، باید با اصول آن آشنا باشید مثلا ترس از دست دادن یک فرد، باعث معکوس عمل کردن قانون جذب خواهد شد. چون ارتعاش منفی بسیار قدرتمندی از شما به کائنات ارسال میشود و همین موضوع باعث می شود که از فرد مورد علاقه تان فاصله بگیرید و در نهایت رابطه تان صدمه ببیند و حتی تمام شود. این نکات کلیدی کار شما را بسیار راحتتر میکند و در نهایت از شما یک آهنربای عشق میسازد.

آیا هر کسی را میتوان با قانون جذب به دست آورد؟

شما لایق این هستید که عشق را تجربه کنید . هر کسی را که اراده کنید با تمرکز می توانید به زندگیتون جذب کنید. دقیقا هر کسی را که اراده کنید!! آهنربایی که در شماست کسی که آرزوی داشتنش رو دارید جذب میکنه، اما نمیتونه اون رو عاشق تون هم بکنه، بلکه کسی که مثل خودتون ه عاشق شما میشه. برای اینکه بتونید شخصی که مطلوب شماست رو عاشق خودتون کنید، براتون تمرینات و آموزشهایی رو آماده کردیم.

رمز و رازهایی که با آموختن آن می توان جذاب ترین فرد روی کره زمین شد.

افراد جذاب سرشان بالاست، شانه هایشان فراخ است، نگاهشان نافذ است، احساساتشان شدیدا تحت کنترل است، کمی مرموزند، از آنها شکایت نمیشنوید. هر جا که بروند و هر جا که باشند تا شعاع چند متری اطرافشان همه انرژی مثبت و خوبشان را حس میکنند. در رقابت ها همیشه افراد جذاب برنده اند. حتی اگر توانایی هایتان از رقیبتان بیشتر باشد اما رقیب شما از شما جذاب تر باشد ، او برنده است. جذابیت درونی بر جذابیت فیزیکی ارجح است. اینکه چگونه جذابیت درونی خود را بالا ببریم، از مفصل ترین  بخشهای این دوره است و با جزییات و جامع به توضیح آن پرداخته ایم. برای تمرین جذابیت ،‌ با تهیه این دوره به هیچ منبع دیگری احتیاج نخواهید داشت.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم