2-2

شاید شما روزای سختی رو می گذرونید یا شاید زندگی تون سخت نیست، اما از جایی که هستین خسته شدین. شاید فکر می کنید خوشبختی و ثروت فقط دو واژه رویایی هستند. اما هیچ کس هرگز به فکر تغییر و تحول نخواهد افتاد، مگر اینکه به نقطه جوش رسیده باشه. نقطه جوش جایی هست که با خودت میگی دیگه بسه !

اگه با خودت گفتی دیگه باید یه کاری کنم و اگه فکر کردی جای من دیگه اینجا نیست، ما آماده ایم که با تو همسفر جاده ثروت و خوشبختی بشیم . از شما می خوام هر چی انرژی دارید رو جمع کنید و برای همیشه از این روزها خداحافظی کنی. چون بعد از این دوره – دوره جامع آهنربای ثروت –  تو آدم دیگه ای خواهی شد.

آیا شجاعت این رو داری که به ندای درونت عمل کنی یا اینکه یه روزی با آرزوهات از این دنیا خواهی رفت؟ آیا آرزو هات را در سرزمین «ای کاش ها» و «اگر ها» دفن خواهی کرد؟ موفق بودن شجاعت می خواد. چون موفق نبودن بسیار آسان تر است.
بدبختی همیشه برای همکاری کنارت نشسته. موفقیت از حقارت متنفره. اگر نمیخوای کار بزرگی بکنی، پس یه آدم معمولی باش. شجاعت می خواد که متفاوت باشی. شجاعت می خواهد که جایی بری که تا حالا نرفتی . می تونی منحصر بودنت را نادیده بگیری و مثل دیگران بخوری و بپوشی، مثل دیگران حرف بزنی و فکر کنی چون شجاعت می خواد که متفاوت باشی. آیا شجاعتش رو داری که در مقابل طوفان های زندگی بایستی؟ و وقتی به بن بست می خوری، وقتی همه بهت میگن دست بردار.

جواب بدی من این همه راه رو نیومدم که تسلیم بشم!

شجاعت می خواهد که استثنا باشی، ‌شجاعت می خواهد که ثروتمند باشی. تنها چیزی که احتیاج داری : شجاعته ! شجاعت می خواهد که بگی به دنبالش خواهم رفت، حتی اگه بدستش نیارم تا اینکه بگی اصلا به دنبالش نخواهم رفت.

مهم ترین و قویترین صلاحی که داری «ذهن» تو هست . ذهن ثروت ساز! به همین علت دشمن تو دستت را نمی بندد، بلکه ذهنت را می بندد با ترس ، با نگرانی و با اعتماد به نفس پایین، با خشم، می تونه بدن تو را بیمار کنه، چون ذهن تو بیمار هست.  تو هر کاری می توانی انجام دهی، فقط باید باور کنی. و وقتی باور کردی با هجوم سختی ها مواجه خواهی شد تا ایمانت محک زده شود.

اگه این شجاعت رو داری که میدونم داری، میخوام محصول سالها تجربیات خودم رو در قالب یک دوره آموزشی تحت عنوان دوره جامع آهنربای ثروت باهات به اشتراک بذارم و اگه با خودت و من عهد کنی که دوره رو بادقت گوش بدی و به آموزه هاش عمل کنی، من هم به تو قول میدم که بعد از پایان دوره، هرگز آدم قبل نخواهی بود. از همین الان به خودت با جدیدت سلام بگو و بدون که روزهای زیبا و هیجانات و تجربیات نو در انتظار تو هستند.

اگه این شجاعت رو داری که میدونم داری، میخوام محصول سالها تجربیات خودم رو در قالب یک دوره آموزشی تحت عنوان دوره جامع آهنربای ثروت باهات به اشتراک بذارم و اگه با خودت و من عهد کنی که دوره رو بادقت گوش بدی و به آموزه هاش عمل کنی، من هم به تو قول میدم که بعد از پایان دوره، هرگز آدم قبل نخواهی بود. از همین الان به خودت با جدیدت سلام بگو و بدون که روزهای زیبا و هیجانات و تجربیات نو در انتظار تو هستند.

توضیحات دوره  جامع آهنربای ثروت


• آخرین یافته های قانون جذب در سال ۲۰۲۰


• این بسته آموزشی، مرجع کاملی برای موفقیت در حوزه جذب ثروت و فراوانی می باشد، قوانین مهمی که در مستند راز سال ۲۰۰۶ حذف و سانسور شده بودند، مانند قانون ارتعاش، قانون ریتم، قانون دوقطبی، قانون تناظر و … که هفت قانون اساسی و مهم به غیر از قانون جذب هستند، در این دوره آموزشی به طور کامل بیان و تشریح شده اند. در ادامه به بررسی این قوانین از دید علمی و فیزیک کوانتوم هم پرداخته می شود.


• این بسته آموزشی که شامل ۴۰ فایل آموزشی می باشد، حاوی آموزه های کمیابی است که برخی از آن ها تنها به زبان اصلی در سایت های خارجی قابل دسترسی است و برای اولین بار به طور کامل و جامع با کیفیت عالی توسط گروه آموزشی سعید گل محمدی در اختیار عموم فارسی زبانان قرار گرفته تا هر فرد مشتاق، به تمام دانش و آگاهی دنیای موفقیت و کامیابی، دسترسی داشته باشد. هر فایل رو چندین بار گوش بدین و در یک دفترچه نکات مهم رو یادداشت کنید. نوشتن کمک میکنه که مطالب بهتر یاد گرفته شوند و در ذهن بماند.

آنچه در این دوره می آموزید ...

    • ساختار ذهنی یک فرد ثروتمند چگونه است؟

آیا ثروتمندان متفاوت فکر می کنند؟ آیا می توان از الگوی ذهنی آنها طرحی ساخت برای استفاده همه؟ چه مدت زمان لازم است تا این الگوی ذهنی عمل کند؟ گرچه جواب این سوال بسیار ساده است، اما عمل کردن به آن می تواند بسیار دشوار باشد، اگر ساختارهای ذهنی مخربی در ناخودآگاه شما قرار داده شده باشد. ما ابتدا طرح و نقشه یک ذهن ثروتمند را برایتان شرح می دهیم و سپس ساختار ذهنی شما رو بررسی می کنیم تا ببیینیم چقدر با یک ذهن ثروتمند فاصله دارید.

    • چگونه کسب ثروت برای شما تبدیل به یک عادت شود؟

آیا کسب ثروت برای هر کسی حد و اندازه ای دارد؟ من چه اندازه می توانم ثروتمند شوم؟ اگر علت نرسیدنت به وضعیت مالی ایده آل عدم توانایی تو در استمرار است، این دوره به تو کمک خواهد کرد که این مشکل بزرگ را از سر راه برداری و عادت کنی به یک سبک زندگی جدید.

  • بازی ثروت یک بازی چند بعدی است.

ذهن، بسیار پیچیده، شگفت انگیز و قدرتمند است با پتانسیلی که هنوز شناخته نشده. قطعا آفریدگار هوشمند این جهان بازی را به گونه ای طراحی کرده که در شان این ذهن باشد وگرنه کسب ثروت کاری می شد مانند خوردن و خوابیدن و لذتی نداشت، چند بعدی بودن این بازی است که ما می توانیم با آن میزان تلاشمان را محک بزنیم. در این دوره به شما آموزش می دهیم ذهن شما چه کارهایی میتواند انجام دهید و چگونه باید از آن استفاده کرد.

  • بلاک های ثروت در کجای ذهن من است؟

الگوهای ذهنی ما در کودکی توسط خانواده، جامعه، رسانه ها و اطرافیان شکل می گیرد که البته گاهی این الگوها در بزرگی ما را دچار مشکلات بیشماری می کند. در این دوره یاد می گیریم چگونه آن گره ها را پیدا کرده و آنها را از بین برده یا بی اثر کنیم.

  • آیا می توان ذهن را تقویت کرد؟

پس از اینکه یاد گرفتیم الگوهای صحیح فکری یک ذهن ثروتمند چیست، می بایستی راه هایی برای استفاده بهینه و هر چه بیشتر از این ظرفیت ها بیاموزیم. وقتی بدانیم چه کارهایی ذهن را آماده می کند، برای متفاوت فکر کردن با تمرین مداوم و روزانه، آن کارها را بیشتر انجام می دهیم .

و در نهایت در سخن پایانی با هم اتمام حجت می کنیم و به هم قول می دهیم که هرگز به عقب برنگردیم و فقط رو به جلو به سمت فرداهای بهتر گام برداریم. منتظر خبرهای خوب شما از معجزاتی که شاهدش خواهید بود هستم.
این دوره آموزشی در «چهل جلسه آموزشی» تهیه شده و شما بعد از خرید امکان دانلود دارید و هر زمان می توانید بدون نیاز به اینترنت از دوره استفاده کنید.

نظر اساتید ژرف نگر و لطیف اندیش کشور درباره دوره جامع آهنربای ثروت

گاهی یک موضوع و مفهوم چنان مورد استقبال مردم قرار می گیرد که بعضی از افراد دانسته و ندانسته، نظرات خود را به شیوه های گوناگون ارائه می دهند و بعد از مدتی معنای واقعی و اصلی آن موضوع یا مفهوم کاملا گم می شود. یکی از این موضوعات قاعده یا قانون جذب است که اگر نوشته ها و گفته های مرتبط با آن جمع آوری شود، نظریه پرداز را از صحنه دفع می کند و انسان را به تعجب وا می دارد. دوره جامع «آهنربای ثروت» که توسط آقای سعید گل محمدی آماده شده است، رویکردی متفاوت دارد و دریچه ای جدید برای شناخت، درک و استفاده از قواعد جذب است. آنچه لازم است مورد توجه علاقمندان این دوره قرار گیرد، دقت در مطالعه برای یافتن درست نایافته ها و به ویژه یافته های درست است. امیدوارم این دوره آموزشی که نوع نگرش و روش متفاوتی دارد، بتواند مخاطبین را با اهداف، ابعاد و آثار «جذب» آشنا سازد و باعث نواندیشی، نونگری و نوآفرینی و ارزش افزایی آنها شود.

دکتر  احمد روستا
دکترای مدیریت از دانشگاه برادفورد انگلستان
رییس شورای سیاست گذاری و دبیر علمی کنفرانس های ملی و بین المللی

با همه مخالف هایی که از سوی افراد علم گرا در مورد قانون جذب می شود، اما این تئوری اثبات ناپذیر و البته انکار ناپذیر فکر میلیون ها نفر را به خود مشغول کرده است. در کتاب «عبور از قانون جذب» گفتم این قانون هر چه هست قابل تامل هاست. جناب آقای سعید گل محمدی در دوره جامع آهربای ثروت، یک سلسله تکنیک و راز موفقیت را به زبان ساده گفته است که این دوره آموزشی می تواند تشنگی جویندگان این راه را برطرف کرده و به پرسش بسیاری از علاقمندان پاسخ بدهد. یکی از مطالب زیبایی که در این دوره آن را یاد گرفتم معادله «منطقه امن=منطقه موفقیت» است. این دوره را با عشق و آرامش گوش کنید و از منطقه امن خود خارج شوید. از همین امروز با قدرت و انرژی مثبت و با آموخته های این دوره به سمت موفقیت یورش ببرید و کاری کنید کارستان.

دکتر احمد حلت
مدیر مجله موفقیت
رئیس بنیاد سخنرانان حرفه ای کشور

با همه مخالف هایی که از سوی افراد علم گرا در مورد قانون جذب می شود، اما این تئوری اثبات ناپذیر و البته انکار ناپذیر فکر میلیون ها نفر را به خود مشغول کرده است. در کتاب «عبور از قانون جذب» گفتم این قانون هر چه هست قابل تامل هاست. جناب آقای سعید گل محمدی در دوره جامع آهنربای ثروت، یک سلسله تکنیک و راز موفقیت را به زبان ساده گفته است که این دوره آموزشی می تواند تشنگی جویندگان این راه را برطرف کرده و به پرسش بسیاری از علاقمندان پاسخ بدهد. یکی از مطالب زیبایی که در این دوره آن را یاد گرفتم معادله «منطقه امن=منطقه موفقیت» است. این دوره را با عشق و آرامش گوش کنید و از منطقه امن خود خارج شوید. از همین امروز با قدرت و انرژی مثبت و با آموخته های این دوره به سمت موفقیت یورش ببرید و کاری کنید کارستان.

دکتر احمد حلت
مدیر مجله موفقیت
رئیس بنیاد سخنرانان حرفه ای کشور

قانون جذب به ذاته قانونی جدید نیست، شاید چند دهه باشد که از این نام استفاده می شود. اما قانونی است که از قدیم الایام وجود داشته، از هزاران سال پیش در موردش حرف های زیادی زده شده است. امروز با درک دقیق تری از ساختار دنیا پذیرش قانون جذب، برای ما راحت تر شده و غیر از افرادی که متعصبانه می خواهند یکی از قانین جهان هستی را به هر دلیلی انکار کنند، همه اذعان دارند که افکار ما روی دنیای پیرامون ما تاثیرگذار است. دوره «جامع آهنربای ثروت» که به همت آقای سعید گل محمدی آماده شده است می تواند برای درک عمیق تر قانون جذب راهگشا باشد و به کارگیری آن می تواند ما را به سمت زندگی مطلوب هدایت کند.

دکتر سعید وفایی
بنیان گذار موفقیت بدون معطلی
مدرس دوره های MBA و DBA
کارشناس برنامه های صدا و سیما (با بیش از ۳۰۰ برنامه)
مستر بین المللی NLP و Reiki

 

استفاده درست از ذهن می تواند کلیدی برای سعادت، ثروت، سلامتی و موفقیت باشد. ذهن سازمان یافته به ما کمک می کند عادت های درست را جایگزین عادت های غلط بکنیم و زندگی شاد و آرامی داشته باشیم. ذهن ضعیف همیشه شکایت می کند، در حالی که ذهن قوی همیشه به دنبال راهکار می باشد. دوره جامع «آهنربای ثروت» که به همت جناب آقای سعید گل محمدی آماده شده است، دوره ای عالی و تاثیرگذار برای برای ایجاد تغییرات مطلوب و دگرگونی های مثبت در زندگی است. من این دوره آموزشی را به همه توصیه می کنم که آن را تهیه کنند و روش های کاربردی گفته شده در این دوره را برای رسیدن به یک زندگی شاد، ثروت، ‌سعادت و سلامتی به کار بگیرند.


دکتر محمد سیدا
رئیس انجمن تقویت حافظه ایران
سرمربی تیم ملی ورزش های ذهنی

استفاده درست از ذهن می تواند کلیدی برای سعادت، ثروت، سلامتی و موفقیت باشد. ذهن سازمان یافته به ما کمک می کند عادت های درست را جایگزین عادت های غلط بکنیم و زندگی شاد و آرامی داشته باشیم. ذهن ضعیف همیشه شکایت می کند، در حالی که ذهن قوی همیشه به دنبال راهکار می باشد. دوره جامع «آهنربای ثروت» که به همت جناب آقای سعید گل محمدی آماده شده است، دوره ای عالی و تاثیرگذار برای برای ایجاد تغییرات مطلوب و دگرگونی های مثبت در زندگی است. من این دوره آموزشی را به همه توصیه می کنم که آن را تهیه کنند و روش های کاربردی گفته شده در این دوره را برای رسیدن به یک زندگی شاد، ثروت، ‌سعادت و سلامتی به کار بگیرند.


دکتر محمد سیدا
رئیس انجمن تقویت حافظه ایران
سرمربی تیم ملی ورزش های ذهنی

موفقیت یعنی هم افق شدن با قانونهای آفرینش و بکارگیری قانونهای آفرینشگری. دوره آموزشی که در پیش رو دارید -دوره  جامع آهنربای ثروت – جامع ترین منبعی است که در زمینه یکی از قوی ترین قانوهای آفرینشگری یعنی قانون جذب به همت استاد ارزشمند ، دوست عزیزم جناب آقای سعید گل محمدی آماده شده است. می خواهم با تمرکز، مفاهیم عمیق این دوره را جذب نظام اندیشه ی خودتون بکنید .

دکتر حسین اقبالی نسب
دکترای روانشناسی
مدرس بین المللی مهارتهای خودشکوفایی، لایف کوچ حرفه ای بین المللی
نویسنده کتاب تحول بنیادین ، پایه گذار BBLC

دوست گرامی و فرهیخته دیرینه جناب آقای سعید گل محمدی، اندیشه والا و همت بلند و ستودنی شما را در راه ایجاد انگیزه و توسعه اشتغال برای مردم عزیزمان بخصوص جوانان این مرزو بوم پاس می دارم و دوره آموزشی ژرف و گرانمایه «آهنربای ثروت» که به زیبایی و تبحر خاص حضرتعالی با انتخاب سرفصل های متناسب با نیاز های انسان های امروزی جامعه ایرانی تدوین و آماده شده است را به شما و همه همگنان و هم پیمانان انسانیت و آزادی در این بوستان همیشه سبز تبریک می گویم. خجسته و پاینده باد اندیشه ژرف بین و آهنگ پولادین تو..

دکتر حسین چناری 
ریاست دانشکده بین المللی ابن سینای گرجستان
 

دوست گرامی و فرهیخته دیرینه جناب آقای سعید گل محمدی، اندیشه والا و همت بلند و ستودنی شما را در راه ایجاد انگیزه و توسعه اشتغال برای مردم عزیزمان بخصوص جوانان این مرزو بوم پاس می دارم و دوره آموزشی ژرف و گرانمایه «آهنربای ثروت» که به زیبایی و تبحر خاص حضرتعالی با انتخاب سرفصل های متناسب با نیاز های انسان های امروزی جامعه ایرانی تدوین و آماده شده است را به شما و همه همگنان و هم پیمانان انسانیت و آزادی در این بوستان همیشه سبز تبریک می گویم. خجسته و پاینده باد اندیشه ژرف بین و آهنگ پولادین تو..

دکتر حسین چناری 
ریاست دانشکده بین المللی ابن سینای گرجستان
 

بی شک یکی از راههای رسیدن به موفقیت و سلامت جسم و روان، توجه به رابطه باور ، ایمان و اقدام است و همانطور که در فیلم تاثیر گذار «باورها معجزه می کنند» جناب آقای سعید گل محمدی به آن اشاره کرده اند ، اگر از شرایط زندگی خود راضی نیستیم و طالب زندگی بهتر هستیم ، باید رنج شکستن باور های غلط را پذیرفته و از منطقه امن عادت هایمان بیرون آییم . با توجه به این مهم ، رمز رهایی از رنج ها ‌و مشکلات روزمره مان اهمیت تاثیر باورها ، بر احساسات و رفتارمان است. رابطه سه گانه فکر ، احساس و رفتار یکی از همان اصول بنیادینی است که روانشناسان بزرگی همچون آلبرت الیس، آیرون بک و سایرین سالهاست از آن به عنوان روشی برای حل و فصل مشکلات فردی و بین فردی مراجعانشان استفاده کرده و نهضت آنها هنوز هم از جمله رویکردهای مهم روان درمانی است. دوره جامع «آهنربای ثروت» با زبانی خودمانی اما بر مبنای اصول علم روانشناسی افراد را برای دستیابی به آسایش و آرامش در زندگی راهنمایی می کند و می تواند منبعی الهام بخش برای همه اقشار جامعه بوده و چراغ راهشان برای رسیدن به خود شکوفایی باشد.

دکتر لیلا شمس نژاد
دکترای روان شناسی
مدرس، مشاور و‌ لایف کوچ

آفرینش این جهان هستی با قواعد حاکم بر آن، بی انتها و از درک انسانی بالاتر است ، اما اشتیاق کشف و تلاش برای درک مفاهیم آن، می تواند‌ سبب بهتر فهمیدن ذات زندگی شود. ارزش و قدرت اندیشه و کلماتی که در زندگی استفاده می کنیم، در ساخت واقعیت تاثیر بسزایی دارند، لذا سبک خاص، در نوع بیان‌ جناب آقای سعید گل محمدی در خصوص بخشش ، ثروت، فراوانی ، رضایت ، خوشبختی و …به همراه اشاره به پتانسیل های رفتاری و اخلاقی ، آن را در عمل بسیار جذاب نموده است.شما با مطالعه و فهم دوره «آهنربای ثروت»، ابتدا احساس آرامش نموده و سپس متوجه تحول در شناخت و فراشناخت خود می شوید . از آنجا که با استفاده از نیروی کیمیای مغز می توان به خود تعالی گری رسید، لذا من نیز یکی از خوشبخت ترین انسانهایی هستم که توانستم با گوش دادن به مطالب ارزشمند این دوره آموزشی، در مسیر شکوفایی و تحول خود قدمی بردارم و باور دارم که زندگی خردمندانه شاید سخت باشد، اما دست یافتنی است. .

دکتر آناهید خطیب زاده
دکترای روان شناسی
مدرس، مشاور و لایف کوچ
 
 

آفرینش این جهان هستی با قواعد حاکم بر آن، بی انتها و از درک انسانی بالاتر است ، اما اشتیاق کشف و تلاش برای درک مفاهیم آن، می تواند‌ سبب بهتر فهمیدن ذات زندگی شود. ارزش و قدرت اندیشه و کلماتی که در زندگی استفاده می کنیم، در ساخت واقعیت تاثیر بسزایی دارند، لذا سبک خاص، در نوع بیان‌ جناب آقای سعید گل محمدی در خصوص بخشش ، ثروت، فراوانی ، رضایت ، خوشبختی و …به همراه اشاره به پتانسیل های رفتاری و اخلاقی ، آن را در عمل بسیار جذاب نموده است.شما با مطالعه و فهم دوره «آموزش جامع آهنربای ثروت»، ابتدا احساس آرامش نموده و سپس متوجه تحول در شناخت و فراشناخت خود می شوید . از آنجا که با استفاده از نیروی کیمیای مغز می توان به خود تعالی گری رسید، لذا من نیز یکی از خوشبخت ترین انسانهایی هستم که توانستم با گوش دادن به مطالب ارزشمند این دوره آموزشی، در مسیر شکوفایی و تحول خود قدمی بردارم و باور دارم که زندگی خردمندانه شاید سخت باشد، اما دست یافتنی است. .

 

دکتر آناهید خطیب زاده
دکترای روان شناسی
مدرس، مشاور و لایف کوچ
 
 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم