سعید گل محمدی

مبلغ این جلسه: 300000 تومان فعلا رایگان

جهت دانلود فیلم باورها معجزه می کنند فرم روبه رو را تکمیل نمایید.

قدرت باور، ایمان و اعتقاد، نیرومند ترین قدرت در جهان هستی است. واقعیت کنونی زندگی شما انعکاسی از باورهایی است که در عمق ذهنتون نشسته اند. باور به زبان ساده یعنی اعتماد، اطمینان و اعتقاد راسخ و خلل ناپذیر نسبت به هر پدیده و هر چیزی که نیازی به اثبات ندارد. انسان ماشین خلق و اثبات باورهای خودش هست. جهان هر کس آینه ای هست از باورهای خودش. کائنات باورهای انسان را به انسان ثابت می کند. باورها میتونن شما رو به عرش ببرن یا مثل زنجیرهای ضخیمی به دست و پاتون وصل بشن و نگذارن هیچ کدوم از آرزوهاتون به حقیقت تبدیل بشه.

از شما می خوام که به نتایج زندگیتون تا به امروز نگاه کنید. این نتایج چگونه به وقوع پیوستن؟ آیا نتایج زندگی شما خودبخود ایجاد شدند؟ نتیجه همیشه حقیقت را برملا می کند. آیا شما احساس خوشبختی و رضایت دارین؟ آیا در سلامتی به سر میبرین؟ آیا وضعیت مالی شما خوب است؟ نتایج زندگی رو همیشه زیر ذره بین بذارید. چون از این طریق میتونین بفهمین از باورهاتون زنجیر ساختید یا بال پرواز.

زندگی، مجموعه ای از داستانهاست، در واقع یک روایت بلند هست که همه ما تلاش می کنیم قبل از پایان، بهترین فصل این داستان را بنویسیم. در این فیلم – باورها معجزه می کنند– من بخش هایی از داستان زندگی خودم و فراز و شیب هایی که داشتم رو برای شما شرح می دم.

اینها مطالبی است که حسابی درباره ش صحبت های کاربردی و مفیدی در این فیلم کرده ام:

  • تعریف باور
  • فرق تغيير با تحول
  • روزی که تصمیم به خودکشی گرفتم!
  • دنبال عامل «مقصر» نباشیم، دنبال عامل «موثر» باشیم
  • بزرگان زاده نمي شوند، ساخته مي شوند
  • خوشبختی چیست؟ خوشبخت کیست؟
  • کائنات همه چیز را بر اساس دل انسان محاسبه می کند
  • و …

اگه حتی یک بار از خودت پرسیدی: چرا زندگی من طبق نقشه پیش نمیره؟ چرا من هر برنامه ای می ریزم یه اتفاق دیگه میفته؟ اگه با خودت گفتی: آیا ایراد از منه یا دنیا با من سر لج داره؟ بقیه چطوری ثروتمند میشن، وقتی من هم همون کاری رو میکنم که اونا می کنن؟ اگه می خوای یه جهش بزرگ تو زندگیت انجام بدی و نقشه یه کار بزرگ رو ریختی اما جرات انجامش رو نداری. اگه می خوای یه کار بزرگ رو شروع کنی، این فیلم برای شماست.
ازت تشکر می کنم که منو به عنوان مربی پذیرفتی و در جریان موفقیتهات قرار می دی.

پیش به سوی موفقیت…

برای دانلود این دوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید:

مبلغ این جلسه:

300000تومان فعلا رایگان

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم